Jak wydarzenia z "Rivervale" wpłyną na "Riverdale"? Vanessa Morgan zdradza, co czeka nas w 6. sezonie

"Riverdale" (Fot. The CW)

Początek 6. sezonu "Riverdale" dał do zrozumienia, że czeka nas jazda bez trzymanki. Jak pokręcone wydarzenia wpłyną na dalszą część sezonu? Vanessa Morgan spieszy z wyjaśnieniem.

"Riverdale" powróciło, a po dwóch odcinkach zdążyliśmy już pożegnać Archiego (KJ Apa) i Toni Topaz. Vanessa Morgan zdradziła, jak te wydarzenia wpłyną na resztę sezonu.

Riverdale sezon 6 – Vanessa Morgan o wątku Toni

Aktorka w rozmowie z Us Weekly przyznała, że jest ogromną fanką nadnaturalnych wątków, które wprowadza pięcioodcinkowy event "Rivervale". Nie ukrywa także, że to nie koniec zawirowań w życiu Toni (która oczywiście jeszcze wróci w tym sezonie):

– Będzie wiele szalonych, fajnych rzeczy w wątku Toni w 6. sezonie. Mamy inne wymiary. To będzie bardzo, bardzo fajne [i] niepodobne do żadnego innego sezonu. Uwielbiam ten czarodziejski, magiczny aspekt tego wszystkiego.

riverdale sezon 6 toni

"Riverdale" (Fot. The CW)

Twórca serialu Roberto Aguirre-Sacasa zapowiedział, że to, co dzieje się w Rivervale, będzie mieć swoje odzwierciedlenie w późniejszych odcinkach. Morgan z kolei zasugerowała, że możemy mieć do czynienia z alternatywnymi rzeczywistościami:

– Jeśli wierzysz [w inne wymiary], to istnieją też alternatywne rzeczywistości, które wszystkie mają miejsce w tym samym czasie: różne wersje, różne skutki wydarzeń, wszystkie rozgrywające się w twoim życiu równolegle. Wierzę w to i czuję, że w pewnym sensie poruszamy ten temat. A potem myślę, że pod koniec sezonu wszystko się połączy i naprawdę zdacie sobie sprawę, jak to wszystko się ze sobą wiąże.

Jak zasugerowała zapowiedź kolejnego odcinka, w serialu pojawi się sam diabeł. W "Mr. Cypher" zobaczymy, jak bohaterom zostanie postawione ultimatum, będące konsekwencją odwiedzin tajemniczej postaci. Mieszkańców Rivervale czeka również wizyta Sabriny Spellman. Odcinek "The Witching Hour(s)" ma ujawnić, jak wiedźma powróciła z zaświatów.

Kolejne odcinki Riverdale we środy na Netfliksie

REKLAMA