Z kim pożegnamy się w finale "Domu z papieru"? Fani uważają, że Alicia Sierra zabije ważną postać

"Dom z papieru" (Fot. Netflix)

Już w tym tygodniu poznamy zakończenie "Domu z papieru". W sieci nie brakuje fanowskich teorii. Zgodnie z najnowszą pożegnamy jednego z głównych bohaterów.

3 grudnia "Dom z papieru" powróci już po raz ostatni i pewne jest, że emocji nie zabraknie. Poznaliśmy już tytuły odcinków sezonu 5B. Czy wszyscy bohaterowie wyjdą z napadu żywi? Cheat Sheet przedstawił nową teorię fanów, która dotyczy Alicii Sierry (Najwa Nimri).

Dom z papieru sezon 5B: Kogo zabije Alicia Sierra?

W ostatnim odcinku sezonu 5A była inspektor znajdowała się w jednym miejscu z Profesorem (Álvaro Morte). Mogłoby się wydawać, że doszli do porozumienia – w końcu bohater pomógł jej przy porodzie. Jednak według użytkowników Reddita Sierra jedynie gra i to z jej rąk zginie Profesor. W ostatniej scenie chowała w rękawie szczypce.

– Ona wzięła szczypce i ukryła je w rękawie. Może zaatakować Profesora lub użyć ich do obrony przed kimś – teoretyzują fani.

dom z papieru netflix

"Dom z papieru" (Fot. Netflix)

Jeden z użytkowników zwrócił uwagę na to, że w zwiastunie sezonu 5B "Domu z papieru" Profesor ma na policzku ranę – czy pomiędzy bohaterem a Sierrą wywiąże się walka? Tego dopiero się dowiemy.

Teorii na temat ostatnich odcinków nie brakuje. Po śmierci Tokio w pierwszej części 5. sezonu wydaje się, że wszystko jest możliwe. Zgodnie z oficjalnym opisem, akcja sezonu 5B "Domu z papieru" rozpocznie się niedługo po dramatycznych wydarzeniach z pierwszej części. Tokio nie żyje, wróg wciąż czai się w Banku Hiszpanii, a Profesor popełni jeden z największych błędów swojego życia.

Dom z papieru – sezon 5B od 3 grudnia na Netfliksie

REKLAMA