Henry Cavill jako zakapturzony Geralt z Rivii. Aktor podzielił się fotką zza kulis 2. sezonu "Wiedźmina"

"Wiedźmin" (Fot. Netflix)

"Wiedźmin" powróci już w tym miesiącu. Kampania promocyjna trwa w najlepsze, a tymczasem Henry Cavill podzielił się nową fotką zza kulis 2. sezonu. Zobaczcie, jak się prezentuje.

"Wiedźmin" powróci z 2. sezonem już 17 grudnia. W sieci właśnie pojawiły się dwa nowe klipy promujące nadchodzące odcinki. Tymczasem Henry Cavill podzielił się fotką zza kulis produkcji.

Wiedźmin sezon 2 – Henry Cavill pozuje za kulisami 

Henry Cavill, który gra głównego bohatera, Geralta z Rivii, właśnie dodał na swojego Instagrama nowe zdjęcie w pełnej charakteryzacji. Nie brakuje charakterystycznych żółtych oczu. Uwagę przyciąga również kaptur i jak napisał Cavill, może to być też delikatne nawiązanie do gry Warhammer, której jest wielkim fanem.

– Małe co nieco z mojej prywatnej kolekcji. Nie mogę się zdecydować, czy to powinno być w dziale Wiedźmin czy Warhammer... może jedno i drugie? Może Neoth?

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Henry Cavill (@henrycavill)

2. sezon "Wiedźmina" opiera się na "Krwi elfów", pierwszej powieści Andrzeja Sapkowskiego z cyklu o wiedźminie. Przekonany, że Yennefer zginęła w bitwie o Wzgórze Sodden, Geralt z Rivii zabiera księżniczkę Cirillę w najbezpieczniejsze miejsce, jakie zna – do domu swojego dzieciństwa w Kaer Morhen. Podczas gdy za jego murami królowie, elfy, ludzie i demony walczą o panowanie na Kontynencie, Geralt musi chronić dziewczynę przed czymś o wiele groźniejszym: tajemniczą mocą, jaką skrywa w sobie księżniczka – czytamy w netfliksowym opisie.

Z najnowszych materiałów promocyjnych wiemy, że Geralt i Yennefer znów się spotkają, a jednym z najważniejszych wątków będzie również relacja Geralta i jego mentora, Vesemira (Kim Bodnia z "Mostu nad Sundem").

Wiedźmin sezon 2 – premiera 17 grudnia na Netfliksie

REKLAMA