Zdjęcia do 4. sezonu "Virgin River" już zakończone. Alexandra Breckenridge dzieli się nagraniem zza kulis

"Virgin River" (Fot. Netflix)

Nieoficjalnie było wiadomo, że ekipa "Virgin River" zakończy prace na planie pod koniec listopada – i wszystko wskazuje na to, że udało się. Zobaczcie, jak serialowa Mel cieszy się z końca zdjęć.

Finał 3. sezonu "Virgin River" pozostawił widzów z kilkoma cliffahangerami, więc nic dziwnego, że fani wyczekują kolejnego sezonu wyjątkowo niecierpliwie. Tymczasem zdjęcia na planie nowej serii dobiegają, o czym poinformowała gwiazda serialu Alexandra Breckenridge.

Virgin River sezon 4 – koniec zdjęć do nowej serii

Jak podaje Express, aktorka podzieliła się informacją poprzez swoje konto na Instagramie. Breckenridge wrzuciła instastory ze swoją kartą, na której znalazł się czas jej pracy na planie.

– To koniec! 4. sezon "Virgin River" właśnie się dla mnie zakończył. Dla tych, którzy nie wiedzą – "WF" oznacza "koniec pracy". Muszę poćwiczyć nagrywanie w samochodzie – napisała.

Nie wiadomo, czy pozostałe gwiazdy z obsady także zakończyły już kręcenie swoich scen. Biorąc jednak pod uwagę, że postać Breckenridge to główna bohaterka, można przypuszczać, że prace na planie właśnie dobiegły końca.

Co czeka nas w nowym sezonie? Pewne jest, że nie będziemy się nudzić. Twórcy muszą odpowiedzieć m.in. na kluczowe pytanie – kto jest ojcem dziecka Mel. Do miasteczka zawita również nowy lekarz. Jak twierdzą niektórzy fani, może to oznaczać pogłębienie się problemów zdrowotnych Doktorka.

Serial otrzymał już zamówienie na piątą serię. A kiedy zobaczymy 4. sezon? Ze spekulacji serwisu Netflix Life wynika, że "Virgin River" może powrócić najwcześniej na wiosnę 2022 roku, ale dużo bardziej prawdopodobne jest, że nowe odcinki pojawią się dopiero latem.

3. sezon Virgin River jest dostępny na Netfliksie

REKLAMA