Team Yennefer czy Team Triss? Henry Cavill powiedział, komu kibicuje w "Wiedźminie"

"Wiedźmin" (Fot. Netflix)

"Wiedźmin" powróci już w tym miesiącu. Niedawno odbyła się uroczysta premiera 2. sezonu w Londynie i Henry Cavill zdradził, po której stronie barykady stoi. Team Yennefer czy Team Triss?

17 grudnia na Netfliksie wyląduje długo wyczekiwany 2. sezon "Wiedźmina". Fani czekają na rozwój relacji Geralta (Henry Cavill) i Yennefer (Anya Chalotra), pojawiły się także plotki o możliwym romansie wiedźmina z Triss Marigold (Anna Shaffer).

Wiedźmin sezon 2: Komu kibicuje Henry Cavill?

Na oficjalnej premierze 2. sezonu "Wiedźmina" w Londynie nie mogło zabraknąć głównych gwiazd serialu. Z obsadą rozmawiał Digital Spy, a Henry Cavill został zapytany, czy woli Geralta z Yennefer czy młodszą czarownicą – Triss. Odpowiedź na pytanie znajdziecie w minucie 0:50 w poniższym nagraniu.

– Kiedy grałem w gry, a jeszcze bardziej kiedy czytałem książki, zawsze czułem, że Geralt pozostaje wierny Yennefer. Oczywiście, świetną rzeczą w grach jest to, że możesz zrobić cokolwiek chcesz, co jest super. Ale dla mnie, nawet podczas gry, to był Team Yennefer – powiedział aktor.

Romans Geralta z Triss to wątek znany przede wszystkim fanom gier. W sadze Andrzeja Sapkowskiego wybór Geralta był dość jasny, jednak fani chętnie debatują nad tym, z kim powinien być wiedźmin.

2. sezon "Wiedźmina" będzie oparty o powieść "Krew elfów". Przekonany, że Yennefer zginęła w bitwie o Wzgórze Sodden, Geralt z Rivii zabiera księżniczkę Cirillę w najbezpieczniejsze miejsce, jakie zna – do domu swojego dzieciństwa w Kaer Morhen. Z najnowszych materiałów promocyjnych wiemy jednak, że Geralt i Yennefer znów się spotkają. Fanom pozostaje czekać i zobaczyć, czy twórcy serialu podążą tropem książek czy gier.

Wiedźmin sezon 2 – premiera 17 grudnia na Netfliksie

REKLAMA