Annette O'Toole potwierdza udział w 4. sezonie "Virgin River". Aktorka już zakończyła zdjęcia do scen Hope

"Virgin River" (Fot. Netflix)

Gdy w 3. sezonie "Virgin River" zabrakło postaci Hope, fani nie ukrywali rozczarowania. Nie zabrakło spekulacji, czy pojawi się w kolejnym – na szczęście widzowie mogą odetchnąć z ulgą.

"Virgin River" powróci z dwoma kolejnymi sezonami. Finałowy odcinek 3. serii pozostawił widzów z wieloma pytaniami – poza najważniejszym, czyli kto jest ojcem dziecka Mel, nie zabrakło również spekulacji dotyczących postaci Hope (Annette O'Toole).

Virgin River – Annette O'Toole będzie w 4. sezonie

Przypomnijmy – nieobecność bohaterki w 3. sezonie była spowodowana pandemicznymi komplikacjami. Na szczęście aktorce udało się przybyć na plan.  Annette O'Toole poinformowała, że zakończyła kręcić swoje sceny i podziękowała całej ekipie we wpisie na Twitterze:

– Dzisiaj jest ostatni dzień kręcenia 4. sezonu "Virgin River". Praca z tą wspaniałą ekipą była czystą radością. Oni nosili maseczki przez cały dzień, czasem nawet ponad 12 godzin. Brak mi słów, żeby wyrazić ich poświęcenie i dobrą wolę. Składam wyrazy uznania i dziękuję.

Pod wpisem aktorki nie brakuje pełnych entuzjazmu reakcji fanów. Hope to zdecydowanie jedna z ulubienic widzów, którzy czekają na rozwinięcie jej wątku:

– Czekam na to! Brakowało cię w poprzednim sezonie – napisała jednak z fanek.

W finale 3. sezonu "Virgin River" Hope uległa poważnemu wypadkowi i trafiła do szpitala. Showrunnerka serialu Sue Tenney zapewniła widzów, że ma wobec postaci konkretne plany – i nie miała na myśli pogrzebu. Prawdopodobnie zobaczymy, jak Hope wraca do zdrowia przy wsparciu ukochanego Doktorka (Tim Matheson).

Wcześniej o zakończeniu zdjęć do 4. sezonu "Virgin River" informowała Alexandra Breckenridge, serialowa Mel. Nowe odcinki na razie nie mają daty premiery – na pewno zobaczymy je w 2022 roku.

Virgin River jest dostępne w serwisie Netflix

REKLAMA