"Chilling Adventures of Sabrina" ma szansę na powrót? Kiernan Shipka sugeruje, że jest na to nadzieja

"Riverdale" (Fot. The CW)

Kasacja "Chilling Adventures of Sabrina" była szokiem nie tylko dla fanów, ale i ekipy serialu. Kiernan Shipka zasugerowała, że być może jest jeszcze nadzieja na powrót bohaterów.

"Chilling Adventures of Sabrina" zostało skasowane po czterech sezonach. Zakończenie rozczarowało fanów serialu, dlatego gdy ogłoszono, że w "Riverdale" pojawi się Sabrina Spellman, widzowie momentalnie zaczęli się zastanawiać, czy jest jeszcze szansa dla historii wiedźmy. Teraz Kiernan Shipka zasugerowała, że nie jest to niemożliwe.

Chilling Adventures of Sabrina może powrócić?

Kiernan Shipka pojawi się jako Sabrina w najbliższym odcinku "Riverdale"– "Witching Hour(s)". Będzie on częścią pięcioodcinkowego wydarzenia "Rivervale". Aktorka nie ukrywa podekscytowania powrotem do roli wiedźmy. Nie brakuje spekulacji, że pojawienie się Sabriny zwiastuje kontynuację serialu. Co na to Shipka?

– Myślę, że zawsze jest potencjał na ponowne spotkanie w jakiejś wersji.  Nie wiem, czy serial kiedykolwiek powróci w formie całego sezonu, ale myślę, że jest miejsce na to, aby coś się wydarzyło. Myślę, że obsada bardzo się kocha i wszyscy jesteśmy gotowi, aby coś zrobić – powiedziała.

Chilling Adventures of Sabrina czy wróci

"Chilling Adventures of Sabrina" (Fot. Netflix)

Przypomnijmy – w finale Sabrina poświęciła swoje życie, a w w ostatniej scenie serialu widzieliśmy jak w zaświatach dołącza do niej Nick (Gavin Leatherwood). "Riverdale" ma odnieść się do tych wydarzeń oraz wyjaśnić, jak wiedźmie udało się wrócić. Sam showrunner serialu podzielił się usuniętą sceną, która sugeruje w jaki sposób do tego doszło. Scena została nagrana w momencie, gdy kasacja nie była jeszcze pewna.

– W tamtym czasie byliśmy optymistycznie nastawieni, że [serial] może wrócić, ale wiedzieliśmy też, że to się może nie wydarzyć. Więc oczywiście nakręciliśmy to w taki sposób, aby zakończenie było zamknięte. A potem mieliśmy też tę dodatkową scenę, na wypadek gdybyśmy zdecydowali się na kontynuację w jakikolwiek formie lub kształcie – wyjaśniła Shipka.

Aktorka podkreśliła także, że wiele zależy od fanów. Zainteresowanie serialem wciąż jest duże, a pojawienie się Sabriny w Riverdale może sprawić, że "Chilling Adventures of Sabrina" faktycznie powróci. A co czeka wiedźmę w "Riverdale"? Tutaj znajdziecie zapowiedź i zdjęcia z odcinka.

Chilling Adventures of Sabrina jest na Netfliksie

REKLAMA