Lord Featherington powróci w 2. sezonie "Bridgertonów"? Ben Miller zasugerował, że to możliwe

"Bridgertonowie" (Fot. Netflix)

"Bridgertonowie" powrócą z 2. sezonem na początku przyszłego roku. Czy możliwe, że zobaczymy w nim zmarłego Lorda Featheringtona? Grający go aktor tego nie wyklucza.

"Bridgertonowie" zaskoczyli widzów niespodziewaną śmiercią Lorda Featheringtona, który zmarł na skutek uzależnienia od alkoholu. Być może bohater jednak jeszcze powróci. Co do powiedzenia na ten temat ma grający go Ben Miller?

Bridgertonowie sezon 2: Ben Miller chce wrócić do serialu

Aktor rozmawiał w serwisem Radio Times, w którym odniósł się do swojego występu w serialu "Death in Paradise". Jego bohater "powrócił zza grobu" jako wyobrażenie jednej z bohaterek. Czy podobnie będzie w przypadku "Bridgertonów"?

– Pamiętam, że wracając do "Death in Paradise" powiedziałem producentowi, że jestem prawie pewien, że wbito mi się w klatkę piersiową szpikulec do lodu, a on odpowiedział, żebym się nie martwił, bo mają na to sposób. I tak, udało mi się wrócić i pokochałem ten odcinek "Death in Paradise". Więc tak, wszystko jest możliwe. Mam nadzieję, że nie będą czekać przez 10 sezonów "Bridgertonów", aby to się wydarzyło.

bridgertonowie lord featherington

"Bridgertonowie" (Fot. Netflix)

Miller powrócił wspomnieniami do kręcenia "Bridgertonów". Aktor zapewnił, że 1. sezon był kręcony z naprawdę ogromnym rozmachem:

– Cała sprawa z "Bridgertonami" była od początku do końca absolutnie surrealistyczna. To był ogromny serial. To znaczy, najogromniejsza produkcja, jaką kiedykolwiek widziałem lub w jakiej brałem udział. To było jak kręcenie trzech dużych filmów fabularnych w tym samym czasie.

To było niezwykłe, bo byłem chyba numerem 96 na liście obsady. Było tam 300 artystów drugoplanowych, z których każdy miał około pięciu strojów uszytych na miarę. Nigdy nie widziałem czegoś takiego, był tam magazyn. Hangar lotniczy pełen kostiumów, jak rzędy i rzędy ręcznie robionych kostiumów. To było zdecydowanie najdziwniejsze.

Nicola Coughlan, serialowa Penelope zdradziła, że widziała już pierwszy odcinek 2. sezonu – i jak zapewniła, jest zachwycona. Nowy sezon skupi się wokół Anthony'ego (Jonathan Bailey). To właśnie on przejmie pałeczkę głównego bohatera – będziemy obserwować jego relację z Kate Sharmą, w którą wcieli się Simone Ashley. Tutaj znajdziecie wszystko o 2. sezonie "Bridgertonów".

Bridgertonowie – 2. sezon w 2022 roku na Netfliksie

REKLAMA