Kim jest kolejny kandydat na chłopaka Emily w Paryżu? Lily Collins zdradza co nieco o nowym bohaterze

"Emily w Paryżu" (Fot. Netflix/Stéphanie Branchu)

Poza kolejnymi bajecznymi strojami w 2. sezonie "Emily w Paryżu" nie zabraknie także kandydatów na chłopaka bohaterki. Lily Collins zdradziła co nieco o nowym bohaterze. Kim jest Alfie?

W najbliższą środę na platformie Netflix pojawi się 2. sezon "Emily w Paryżu". Zarówno zwiastun nowych odcinków, jak i wypowiedzi twórców oraz obsady sugerują, że nie zabraknie kolejnych miłosnych komplikacji. Lily Collins zdradziła, co czeka Emily w kwestii uczuciowych zawirowań.

Emily w Paryżu sezon 2 – nowy chłopak Emily

Lily Collins została grudniową gwiazdą magazynu "Glamour". Nie mogło zabraknąć pytań na temat tego, jak dalej potoczą się uczuciowe ścieżki głównej bohaterki. W życiu Emily pojawi się kolejny kandydat. Kim jest Alfie (Lucien Laviscount)?

– Spotykają się w trakcie lekcji francuskiego i oboje są równie zaintrygowani, jak i zirytowani sobą nawzajem, rozpoczynając gierki w stylu kotka i myszki. Oboje stanowią dla siebie nawzajem wyzwanie To naprawdę fajne, zobaczyć jak on i Emily sobie docinają, ale to są także sytuacje i rozmowy z kimś, kto jest emocjonalnie dostępny w sposób, w jaki Gabriel niekoniecznie był. To także doda dużo humoru – powiedziała.

emily w paryżu sezon 2

"Emily w Paryżu" (Fot. Netflix)

Przypomnijmy – w końcówce 1. sezonu "Emily w Paryżu" bohaterka spędziła noc z Gabrielem (Lucas Bravo), który miał wyjechać z Francji, co było powodem jego zerwania z Camille (Camille Razat). Koniec końców on postanowił jednak pozostać w Paryżu, ale zapowiedzi sugerują, że w przeciwieństwie do bohaterki – nie będzie przywiązywać dużej wagi do wspólnych chwil.

– Myślę, że jest wiele osób, które nie spodziewają się, że dołączą do Team Alfie, bo były bardzo za Gabrielem. (...) Moim zdaniem fajnie będzie zobaczyć, jak ludzie albo zaczną umacniać, albo zmieniać swoje opinie. Emily chce postąpić właściwie, ale jest też w takim momencie swojego życia, w którym jest bardzo nastawiona na pracę i odkrywanie swoich możliwości. Ceni siebie trochę bardziej niż kiedyś... i właśnie wtedy pojawia się ta nowa osoba, i zobaczymy, jak to na nią wpłynie i jak będzie to ją ekscytować – zdradziła Collins.

Team Gabriel czy Team Alfie? Lily Collins nie ma własnego typu, ale obiecała, że widzowie mogą spodziewać się sporych niespodzianek. Co jeszcze nas czeka? Tutaj znajdziecie wszystko o 2. sezonie "Emily w Paryżu".

2. sezon Emily w Paryżu od 22 grudnia na Netfliksie

REKLAMA