Ile lat ma bohaterka "Emily w Paryżu"? 2. sezon ujawnił jej wiek – Lily Collins wcześniej mocno się pomyliła

"Emily w Paryżu" (Fot. Netflix)

Widzowie "Emily w Paryżu" zastanawiali się, ile tak naprawdę lat ma główna bohaterka. Wiek podany przez Lily Collins nie do końca pasował, ale 2. sezon serialu wyjaśnił tę kwestię.

O tytułowej bohaterce "Emily w Paryżu" wiedzieliśmy wiele – poza tym, tak naprawdę ma lat. Fani nie kryli konsternacji, gdy Lily Collins powiedziała, że jej bohaterka ma 22 lata. Biorąc pod uwagę sukcesy Emily i jej doświadczenie zawodowe, wydawało się to nieprawdopodobne – nawet w pełnym lukru świecie serialu. 2. sezon ostatecznie rozwiał wątpliwości.

Emily w Paryżu – ile lat ma główna bohaterka?

Jak zauważa TV Insider, w 3. odcinku nowego sezonu widać życzenia urodzinowe, które dostaje bohaterka. Jeśli wczytacie się w nie uważniej, zauważycie, że Emily obchodziła 29. urodziny, w co zdecydowanie łatwiej uwierzyć, niż w to, co podawała Lily Collins. Przypomnijmy – Emily, robi karierę w branży marketingowej po obu stronach oceanu, a po powrocie z Paryża ma obiecane stanowisko Senior Brand Manager w swojej agencji w USA.

emily w paryżu ile ma lat

"Emily w Paryżu" (Fot. Netflix)

Do sprawy odniosła się Lily Collins, która wrzuciła na swoje instastories gif z bohaterką i "przeprosinami".

– Tak patrzy na mnie Emily, po tym jak pomyliłam jej wiek. Wybacz, dziewczyno. Może nie masz 22 lat – ale muszę przyznać, że czasem się tak zachowujesz!!!

2. sezon "Emily w Paryżu" zakończył się niezłymi cliffhangerami. Na chwilę obecną nie wiadomo jednak, czy serial otrzyma zamówienie na kolejny sezon. W oczekiwaniu na informacje, zachęcamy do zapoznania się z naszą recenzją nowych odcinków "Emily w Paryżu".

2. sezon Emily w Paryżu jest dostępny na Netfliksie

REKLAMA