Jaki będzie finałowy sezon "Peaky Blinders"? Twórca zdradza, że stawki nigdy nie były wyższe

"Peaky Blinders" (Fot. BBC)

Przed nami finałowy sezon "Peaky Blinders". Niebawem mamy otrzymać pełen zwiastun, zaś teraz twórca serialu Steven Knight zdradził, że czeka nas prawdziwy rollercoaster emocji.

Serial "Peaky Blinders" powróci z 6. sezonem w przyszłym roku. Będzie to już sezon finałowy i chociaż dokładna data premiery nie jest znana, ze słów twórcy serialu wynika, że jest na czekać.

Peaky Blinders sezon 6 – twórca o finałowej serii

W rozmowie z Plymouth Live Steven Knight zapowiedział, że widzów czekają prawdziwe emocje, a stawki nigdy nie były tak wysokie.

– "Peaky Blinders" powraca i to z hukiem. Po wymuszonym opóźnieniu produkcji z powodu pandemii COVID-19, znajdziemy rodzinę w ekstremalnym niebezpieczeństwie, a stawka nigdy nie była wyższa.

Peaky Blinders sezon 6 teorie co się wydarzy

"Peaky Blinders" (Fot. BBC)

Twórca podkreślał już wcześniej, że według niego będzie to najlepszy sezon do tej pory. Z kolei reżyser "Peaky Blinders" Anthony Byrne ostatnio zapowiedział, że finałowa seria będzie utrzymana w gotyckim klimacie.

Peaky Blinders sezon 6 – nowe teasery

Na twitterowym koncie serialu pojawiły się również dwa nowe teasery. Pierwszy z nich ukazuje Stephena Grahama ("Zakazane imperium"), który dołączył do obsady finałowego sezonu. Na temat jego postaci jednak wciąż nic nie wiadomo.

W drugim z teaserów zapowiedziano z kolei, że w ramach noworocznego prezentu otrzymamy pełen zwiastun finałowych odcinków.

W finałowych odcinkach "Peaky Blinders" Tommy (Cillian Murphy) będzie musiał stawić czoła zagrożonej pozycji w rodzinnej firmie. Nie zabraknie także problemów spowodowanych nieudaną próbę zabójstwa faszystowskiego polityka Oswalda Mosleya. Jeden z teaserów zapowiedział również powrót Toma Hardy'ego w roli Alfiego Solomonsa. Tutaj znajdziecie wszystko o 6. sezonie "Peaky Blinders".

Premiera 6. sezonu Peaky Blinders w 2022 roku

REKLAMA