Jaki będzie 6. sezon "Peaky Blinders"? Reżyser serialu sugeruje gotycki klimat i zapowiada pełen zwiastun

"Peaky Blinders" (Fot. BBC)

6. sezon "Peaky Blinders" zobaczymy na początku przyszłego roku. Reżyser serialu zdradził, w jakich klimatach będą finałowe odcinki i zapowiedział również, że niedługo otrzymamy pełny zwiastun.

W przyszłym roku zobaczymy finałowy sezon "Peaky Blinders". Telewizja BBC pokazała już dwa krótkie teasery, a reżyser Anthony Byrne w listopadzie podkreślił, że prace w montażowni już się kończą. Data premiery wciąż nie jest znana, ale dowiedzieliśmy się co nieco na temat klimatu nowych odcinków.

Peaky Blinders sezon 6 – reżyser sugeruje gotycki klimat

Anthony Byrne dodał na swoim profilu na Instagramie zdjęcie Cilliana Murphy'ego wraz z opisem, w którym określił finałowy sezon jako "gotycki i mroczny". Zasugerował także, że już niebawem w sieci pojawi się pełen zwiastun.

– Jeśli jest jakieś zdjęcie, które naprawdę podsumowuje ten ostatni sezon, to jest właśnie to. Tommy Shelby. Światło i mrok. Człowiek na skraju przepaści, wpatrujący się w pustkę. Słowo, którego ja i Cillian często używaliśmy podczas kręcenia, to "gotycki" – ten sezon naprawdę taki jest. Robert Viglasky [fotograf] pięknie uchwycił to w tak krótkim momencie. Nigdy nie wiadomo, skąd nadejdą pewne obrazy. Pełny zwiastun będzie z wami już wkrótce. Nie mogę się doczekać, aby się nim podzielić z wami wszystkimi.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Anthony Byrne (@antobyrne75)


W najnowszym teaserze ujawniono, że Tom Hardy powróci jako Alfie Solomons. Bohater przeżył postrzelenie przez Tommy'ego i z pewnością nie puści mu tego płazem. Zapowiedziano także, że 6. sezon "Peaky Blinders" nie będzie zakończeniem historii.  Twórca serialu Steven Knight ma już w tym momencie konkretny plan na film, a zdjęcia mają wystartować w 2023 roku.

A co czeka nas w finałowych odcinkach? Tommy będzie musiał stawić czoła zagrożonej pozycji w rodzinnej firmie oraz problemom spowodowanym przez nieudaną próbę zabójstwa faszystowskiego polityka Oswalda Mosleya. Tutaj znajdziecie wszystko o 6. sezonie "Peaky Blinders".

Premiera 6. sezonu Peaky Blinders w 2022 roku

REKLAMA