Henry Cavill i Joey Batey mają wspólną pasję. Zobaczcie, jak zachwycają się grą Warhammer 40,000

"Wiedźmin" (Fot. Netflix)

Henry Cavill i Joey Batey jako Jaskier i Geralt mogą mieć spięcia, ale poza planem gwiazdy "Wiedźmina" rozumieją się świetnie. Zobaczcie, jak obaj zachwycają się grą Warhammer 40,000.

"Wiedźmin" powrócił z 2. sezonem, a z tej okazji obsada serialu i showrunnerka wzięli udział w programie "The Witcher: Unlocked". Poza wyjaśnieniami dotyczącymi m.in. zdradzeniem tożsamości Białego Płomienia, w trakcie wywiadów znalazło się miejsce na dyskusję Henry'ego Cavilla i Joeya Bateya na temat ich ulubionej gry.

Wiedźmin – gwiazdy grają w Warhammer 40,000

Warhammer 40,000 to planszowa gra strategiczna, osadzona w realiach sci-fi. Na pytanie dotyczące nerdowskich zainteresowań, Henry Cavill bez wahania wskazał właśnie na Warhammera.

– Najprostszą odpowiedzią jest Warhammer 40,000. To mój konik, od czasu gdy skończyłem 10 lat. (...) Właśnie to robię w swoim wolnym czasie.

Joey Batey także podkreślił, że jest fanem gry. Pomiędzy aktorami wywiązała się rozmowa na ten temat – Cavill powiedział, że jego obecna armia to Custodes, z kolei Batey stwierdził, że następnym razem postawi na Necrons. Jak się okazało, obaj sami malują figurki, co Cavill określił jako "terapeutyczne". Obaj też przyznają, że uwielbiają geekowskie rozrywki.

– Załóżmy, że wszystko, co nerdowskie, robię już od 33 lat – zapewnił Batey.

Obecnie trwają prace nad 3. sezonem "Wiedźmina". Według zapowiedzi showrunnerki Lauren S. Hissrich, zobaczymy duży wątek z "Krwi elfów".

2. sezon Wiedźmina jest dostępny na Netfliksie

REKLAMA