Poznajcie członków The Sparrow Academy. Nowe plakaty promujące 3. sezon "The Umbrella Academy"

"The Umbrella Academy" (Fot. Netflix)

W 3. sezonie "The Umbrella Academy" wraz z rodzeństwem Hargreeves trafimy do alternatywnej rzeczywistości, w której poznamy członków The Sparrow Academy. Zobaczcie plakaty!

Zdjęcia do 3. sezonu "The Umbrella Academy" zakończyły się w sierpniu. Znamy tytuły wszystkich nowych odcinków, ale wciąż nie ma zwiastuna ani dokładnej daty premiery. Fani nie są jednak pozostawieni bez niczego – w sieci właśnie pojawiły się nowe plakaty z członkami The Sparrow Academy.

The Umbrella Academy – plakaty na 3. sezon 

Na plakatach widzimy wszystkich nowych bohaterów – Justin Cornwell ("I Am the Night") wystąpi jako uroczy, wyrzeźbiony kolos Marcus, czyli numer 1. Britne Oldford ("Hunters") zagra Fei (numer 3), inteligentną dziewczynę, która wydaje się być odludkiem. Jake Epstein ("Designated Survivor") wcieli się w Alphonsa (numer 4), który ma ciało pokryte bliznami.

Genesis Rodriguez ("The Fugitive") zobaczymy jako Sloane (numer 5), romantyczkę i marzycielkę, która "czuje kosmiczne powołanie". Autorka powieści "No One Asked for This", Cazzie David zagra Jayme (numer 6), która ma "umysł jak brzytwa". Pojawi się również Kostka zasiewająca egzystencjalny lęk aka Christopher (numer 7). Nie zabraknie także Justina H. Mina, który powróci jako Ben (numer 2).

The Umbrella Academy sezon 3

Tutaj znajdziecie szersze opisy członków The Sparrow Academy. Poza tym, na temat nowego sezonu niewiele wiadomo. Tak jak poprzednie, trzecia seria będzie liczyć 10 odcinków. Pierwszy teaser wyjawił, że część akcji będzie rozgrywać się w hotelu Oblivion, z którego nie ma ucieczki.

W 3. sezonie ponownie wystąpią Elliot Page, Tom Hopper, David Castañeda, Emmy Raver-Lampman, Robert Sheehan oraz Aidan Gallagher. Dokładna data premiery nie jest jeszcze znana.

Premiera 3. sezonu The Umbrella Academy w 2022 na Netfliksie

The Umbrella Academy sezon 3

The Umbrella Academy sezon 3

The Umbrella Academy sezon 3

The Umbrella Academy sezon 3

The Umbrella Academy sezon 3

The Umbrella Academy sezon 3

REKLAMA