Posłuchajcie "Krwi elfów" w wykonaniu serialowej Yennefer. Anya Chalotra czyta fragment "Wiedźmina"

"Wiedźmin" (Fot. Netflix)

"Wiedźmin" powrócił z 2. sezonem jakiś czas temu, ale promocja dalej trwa. W sieci pojawiają się materiały zza kulis, a teraz Anya Chalotra przeczytała fanom fragment "Krwi elfów".

Ostatnio w sieci pojawił się klip ujawniający, jak kręcono sceny z potworami i nakładano efekty specjalne. Tym razem Netflix przygotował dla fanów "Wiedźmina" kolejną niespodziankę – posłuchajcie, jak Anya Chalotra czyta fragment "Krwi elfów".

Wiedźmin sezon 2 – Anya Chalotra czyta Krew elfów

Anya Chalotra w serialu wciela się w czarodziejkę Yennefer. Na netfliksowym nagraniu aktorka czyta fragment pierwszej części sagi pt. "Krew elfów", na którym oparta jest fabuła 2. sezonu. Przy okazji promocji pierwszej serii podobne wideo nagrał Henry Cavill. Serialowy Geralt przeczytał fragment "Ostatniego życzenia".

Wydarzenia z 2. sezonu "Wiedźmina" znacznie różnią się od książkowego pierwowzoru. We fragmencie czytanym przez Chalotrę Yennefer ratuje Jaskra przy pomocy swoich mocy. W serialu czarodziejka straciła moce, więc udaje pijaną żonę i pluje ogniem w twarz maga ognia.

Nie wszystkim fanom "Wiedźmina" spodobały się zmiany wprowadzone przez twórców. Głosów niezadowolenia nie brakuje m.in. w przypadku wątku Eskela i ujawnienia ujawnienia tożsamości Białego Płomienia.

2. sezon Wiedźmina jest dostępny na Netfliksie

REKLAMA