Chris Noth został wycięty z finału "I tak po prostu". Poznajcie szczegóły sceny, w której miał się pojawić

"I tak po prostu" (Fot. HBO Max)

Mr. Big i Carrie nie dostaną swojego romantycznego zakończenia. Chris Noth został wycięty z finału "I tak po prostu" – wszystko przez oskarżenia o molestowanie seksualne. Uwaga, spoilery.

To miał być wielki powrót kultowego "Seksu w wielkim mieście", tymczasem może się skończyć na jednym sezonie, zresztą niezbyt przychylnie przyjętym przez krytyków. A Carrie (Sarah Jessica Parker) i Mr. Big (Chris Noth) nie dostaną romantycznego zakończenia w finale.

I tak po prostu – Mr. Big został wycięty z finału

Jak donosi TVLine, Mr. Big nie pojawi się w ostatnim odcinku sezonu, choć był taki plan. Występ Notha zdecydowano się wyciąć trzy tygodnie po tym, jak został on oskarżony przez kilka kobiet o molestowanie seksualne. Aktor w międzyczasie już stracił agenta i został wyrzucony z serialu CBS "The Equalizer". Błyskawicznie też została wycofana reklama firmy Peloton, w której wystąpił.

TVLine potwierdza informacje z wycieku z planu serialu: nakręcona została scena, w której Carrie stoi na moście Pont des Arts w Paryżu i wsypuje prochy swojego ukochanego do Sekwany. Scena zawierała element nierzeczywisty, tj. Big – którego uśmiercono w premierze "I tak po prostu" – w pewnym momencie pojawił się obok Carrie. To właśnie ten moment został uchwycony na fanowskich zdjęciach zza kulis.

Zgodnie z nieoficjalnymi informacjami TVLine, twórca serialu Michael Patrick King i jego ekipa zdecydowali, że pojawienie się Notha w tej scenie – w której chodzi o zamknięcie pewnego rozdziału w życiu dla Carrie – nie jest niezbędne dla serialu. Prawdopodobnie zobaczymy po prostu samą Carrie rozsypującą prochy na paryskim moście. Decyzję o wycięciu fragmentu finału, który obejrzymy na HBO GO 3 lutego, podjęto już po wyjściu na jaw oskarżeń wobec Notha.

Pod znakiem zapytania stanął także 2. sezon "I tak po prostu". Z rozmów z showrunnerem wynikało, że wszyscy myślą o kontynuacji, zaś po aferze z Nothem sytuacja się zmieniła. Jak doniosło "Us Weekly", powołując się na anonimowego informatora, rozmowy o 2. sezonie skończyły się, "wszyscy są zdruzgotani" i martwią się o dziedzictwo "Seksu w wielkim mieście". Dziś na HBO GO znajdziecie 6. odcinek serialu – przed nami jeszcze cztery. Nie wiadomo, czy powstaną kolejne.

Nowe odcinki I tak po prostu w czwartki na HBO GO

REKLAMA