Carrie i Mr. Big w mieście miłości. Fani wypatrzyli ekipę nowego "Seksu w wielkim mieście" w Paryżu

"Seks w wielkim mieście" (Fot. cortesy of Warner Bros.)

Nową odsłonę "Seksu w wielkim mieście" zobaczymy w grudniu. Tymczasem w sieci pojawia się coraz więcej wycieków z planu. Na najnowszych Carrie i Mr. Big są w Paryżu.

"And Just Like That..." będzie kontynuacją kultowego już "Seksu w wielkim mieście". Ostatnio zobaczyliśmy pierwszą zapowiedź serialu. Praktycznie codziennie w sieci pojawią się także wycieki z planu – tym razem są to zdjęcia Carrie (Sarah Jessica Parker) i Mr. Biga (Chris Noth). Co słychać u naszej ulubionej pary?

Seks w wielkim mieście: Carrie i Mr. Big w Paryżu

Odkąd potwierdzono, że w serialu ponownie zobaczymy ukochanego Carrie, w sieci nie brakuje teorii dotyczących losów tej dwójki. Rozwód, więzienie, a może śmierć – co czeka Mr. Biga? Wszystko jest teoretycznie możliwe, a tymczasem – jak podaje Daily Mail – para została dostrzeżona, jak przechadza się ulicami Paryża.

To nie pierwszy raz, gdy Carrie i Mr.Big są razem w Paryżu. W finale "Seksu w wielkim mieście" bohaterka przebywała tam z ówczesnym parterem, Aleksandrem Petrovskym. Jej wyjazd stał się bodźcem do działania dla Mr. Biga i dwójka finalnie skończyła razem.

Liczne wycieki z planu wydają się nie pomagać serialowi. Fani nie ukrywają rozczarowania zwłaszcza kostiumami – nie brakuje głosów, że bohaterki wyglądają jak karykatury samych siebie.

And Just Like That: Obsada serialu HBO Max

Kim Catrall odcięła się od ekipy "Seksu w wielkim mieście" i już nie powróci w roli Samanthy. Zdjęcia zza kulis sugerują, że możemy pożegnać się z bohaterką podczas pogrzebu. W serialu ponownie wystąpią Cynthia Nixon i Kristin Davis jako Miranda i Charlotte. Do grona przyjaciółek Carrie dołączy także Nicole Ari Parker jako Lisa Todd Wexley – nazywana przez fanów "nową Samanthą".

W serialu zobaczymy także zmarłego niedawno Williego Garsona w roli Stanforda. W obsadzie są również m.in. Mario Cantone, David Eigenberg, Evan Handler, Sarita Choudhury, Karen Pittman, Isaac Cole Powell, Brenda Vaccaro, Christopher Jackson i Sara Ramírez z "Chirurgów" jako nowa niebinarna postać.

Premiera And Just Like That... w grudniu na HBO

REKLAMA