Jak powstawała finałowa bitwa z 2. sezonu "Wiedźmina"? Obsada serialu opowiada o kulisach sceny

"Wiedźmin" (Fot. Netflix)

"Wiedźmin" to serial, w którym zdecydowanie nie brakuje scen akcji i efektownych walk. Ekipa poświęciła szczególną uwagę finałowej bitwie z 2. sezonu. Zobaczcie jej kulisy.

"Wiedźmin" powrócił z nowymi odcinkami, a Netflix co jakiś czas dzieli się materiałami zza kulis produkcji. Mogliśmy zobaczyć m.in. tworzenie potworów oraz w jaki sposób poprawiano komputerowo lokacje. Tym razem zdradzono, jak powstawała finałowa bitwa.

Wiedźmin sezon 2 – kulisy finałowej walki

W finałowym odcinku 2. sezonu "Wiedźmina" Geralt (Henry Cavill) i pozostali wiedźmini z Kaer Morhen zmierzyli się z opętaną przez Voleth Meir Ciri (Freya Allan), która przywołała trzy bazyliszki. Zanim bohaterom, z pomocą Yennefer (Anya Chalotra), udało się powstrzymać księżniczkę, doszło do krwawej jatki. Netflix podzielił się nagraniem ukazującym kulisy kręcenia sceny.

Scena sprawiła szczególną frajdę Freyi Allan, która nie ukrywa, że podobało jej pokazanie bohaterki z nieco innej strony.

– Bitwa z potworami to scena, w której spuszczam łomot wszystkim facetom. To była świetna zabawa. Czułam się strasznie potężna – mówi w nagraniu.

W tym roku na Netfliksie pojawi się prequel "Wiedźmina" – "Wiedźmin: Rodowód krwi", którego akcja rozgrywa się na 1200 lat przed wydarzeniami z serialu. W sieci pojawiła się już pierwsza zapowiedź.

2. sezon Wiedźmina jest dostępny na Netfliksie

REKLAMA