Caitriona Balfe ma dość plotek o romansie z Samem Heughanem. Gwiazda "Outlandera" nie kryje irytacji

"Outlander" (Fot. Starz)

Niektórzy aktorzy mają tak silną chemię na planie, że fanom trudno odróżnić serial od rzeczywistości. Gwiazda "Outlandera" Caitriona Balfe nie ukrywa, że ma dość takich "szaleńców".

"Outlander" zachwyca widzów już od 2014 roku. Jamie i Claire należą do jednych z ulubionych serialowych par, ale niektórzy fani nieco przesadzają, rozsiewając plotki o odtwórcach ról. Caitriona Balfe przyznała, że jest do dla niej niezwykle uciążliwe.

Outlander – Caitriona Balfe ma dość plotek

Balfe promuje swój najnowszy film "Belfast", ale w wywiadach nie brakuje pytań o "Outlandera". Aktorka w rozmowie z magazynem "Vanity Fair" wspomniała o ciemnej stronie grania w tak popularnym serialu. Niektórzy fani są pewni, że ona i Sam Heughan są razem także prywatnie – i nie chcą uwierzyć, że tak nie jest. Z powodu plotek Balfe bardzo chroni swoje życie prywatne – nie zdradzała, że jest w ciąży, nie podała także do informacji publicznej imienia synka.

– Kiedy masz dziecko, stajesz się naprawdę opiekuńcza. Nie chcę, żeby ci wariaci – bo tym właśnie są – po prostu nie chcę, żeby o nim rozmawiali.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Caitríonabalfe (@caitrionabalfe)

Istnieją fani przekonani o tym, że Balfe sfingowała swój ślub z muzykiem Tonym McGillem – niektórzy dzwonili nawet do kościoła, w którym para pobrała się w 2019 roku.

– To smutne, bo spotykasz najsympatyczniejszych ludzi, którzy są fanami serialu i są niesamowicie wspierający i robią najmilsze rzeczy – a potem pojawia się ta mała rzecz, która po prostu to plami – powiedziała.

6. sezon "Outlandera" powróci w marcu tego roku i będzie oparty na powieści "Tchnienie śniegu i popiołu" Diany Gabaldon. Ostatnio Caitriona Balfe przyznała, że marzy jej się wyreżyserowanie jednego z odcinków. A co czeka nas w nadchodzących odcinkach? Tutaj znajdziecie wszystko, co wiemy o 6. sezonie "Outlandera".

Outlander sezon 6 – premiera 7 marca na Netfliksie

REKLAMA