3. sezon "Emily w Paryżu" bez Alfiego? Wpis aktora wywołał panikę wśród fanów nowego bohatera

"Emily w Paryżu" (Fot. Netflix)

W 2. sezonie "Emily w Paryżu" w życiu głównej bohaterki pojawił się przystojny Brytyjczyk – Alfie. Tymczasem grający go Lucien Laviscount zmartwił fanów. Czy nie pojawi się już w serialu?

Serial "Emily w Paryżu" powrócił z 2. sezonem, a w miłosne perypetie głównej bohaterki włączył się przystojny Alfie. W sieci nie brakowało teorii na temat tego kogo wybierze Emily, tymczasem możliwe jest, że Brytyjczyk zniknie z radaru.

Emily w Paryżu: 3. sezon bez Alfiego?

Niedawno Netflix ogłosił, że serial został przedłużeny o kolejne dwa sezony. Jak podaje serwis Cheat Sheet, panikę wśród fanów wywołał nowy post Luciena Laviscounta na Instagramie. Aktor wrzucił zdjęcie całej obsady z podpisem, który według niektórych zasugerował, że nie pojawi się w kolejnych sezonach.

– "Emily w Paryżu", sezon 3 i sezon 4. Nie mogę się doczekać, by zobaczyć, jak wszyscy błyszczycie!

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Lucien Leon Laviscount (@its_lucien)

Sformułowanie "błyszczycie" zamiast "błyszczyMY" sprawiło, że wielu fanów zaczęło w komentarzach wypytywać aktora o to, czy pojawi się w kolejnych sezonach. Sam Laviscount nie skomentował plotek – jednak jego koleżanka z planu, Camille Razat szybko uspokoiła fanów swoim komentarzem.

– Nie mogę się doczekać, by zobaczyć cię w 3. sezonie! – napisała.

Na razie nie ma informacji o chociaż przybliżonej dacie premiery nowych odcinków. Teorii na temat tego co może się wydawać nie brakuje – wielu fanów chce, żeby w "Emily w Paryżu" pojawiła się Kim Cattrall w roli Samanthy Jones.

2. sezon Emily w Paryżu jest dostępny na Netfliksie

REKLAMA