Znamy tytuły odcinków 6. sezonu "Outlandera". Świat Jamiego i Claire wywróci się do góry nogami

"Outlander" (Fot. Starz)

Po dłuższej przerwie "Outlander" powróci z 6. sezonem już w marcu. By umilić czekanie, stacja wypuszcza coraz więcej materiałów promocyjnych – właśnie poznaliśmy tytuły odcinków.

Zwiastun nadchodzącego sezonu "Outlandera" mocno zasugerował, że spokój we Fraser's Ridge dobiegnie wkrótce końca. Nowi mieszkańcy i zbliżająca się amerykańska rewolucja to dopiero początek kłopotów dla Jamiego (Sam Heughan i Claire (Caitriona Balfe). Tymczasem w sieci pojawiły się tytuły nowych odcinków.

Outlander sezon 6 – tytuły odcinków

Na twitterowym profilu serialu opublikowane zostały grafiki z tytułami wszystkich ośmiu odcinków z 6. sezonu "Outlandera". Są to kolejno "Echoes", "Allegiance", "Temperance", "Hour of the Wolf", "Give Me Liberty", "The World Turned Upside Down", "Stick and Stones" oraz "I Am Not Alone". Premierowy odcinek ma trwać aż 90 minut.

"Outlander" oparty jest na bestsellerowej serii Diany Gabaldon, a najnowszy sezon przedstawi wydarzenia z tomu "Tchnienie śniegu i popiołu". Zobaczymy, jak Claire i Jamie dalej rozbudowują swoją małą społeczność w Karolinie Północnej, podczas gdy w tle pojawia się już widmo amerykańskiej rewolucji. W życiu bohaterów nieźle namiesza rodzina Christie. W nowych odcinkach serialu zobaczymy, co się dzieje, gdy pojawia się podział wśród mieszkańców domu, który się stworzyło. I jak to jest, kiedy stajesz się osobą zmarginalizowaną i odrzuconą we własnym domu.

6. sezon to nie koniec historii Claire i Jamiego. Został zamówiony już 7. sezon, który ma opierać się na książce "Kość z kości" – ma on liczyć aż 16 odcinków.

Outlander sezon 6 – premiera 7 marca na Netfliksie

REKLAMA