Jak bardzo 3. sezon "The Umbrella Academy" odbiegnie od komiksów? Gwiazda serialu zdradza szczegóły

"The Umbrella Academy" (Fot. Netflix)

"The Umbrella Academy" to serial oparty na serii komiksów, ale serialowa Allison dała do zrozumienia, że możemy spodziewać się pewnych zmian w 3. sezonie. Co powiedziała?

"The Umbrella Academy" powróci już w tym roku z 3. sezonem. Data premiery nie jest jeszcze znana, ale pojawia się coraz więcej spoilerów od gwiazd i twórców.

The Umbrella Academy – sezon 3 odejdzie od komiksów

Emmy Raver-Lampman, która wciela się w serialu w Allison, w najnowszej rozmowie z portalem Collider powiedziała co nieco na temat nadchodzącego sezonu. Według niej serial będzie bardziej odchodzić od komiksów.

– Lecimy równolegle do powieści graficznych, ale nie sądzę, żeby Steve [Blackman, showrunner serialu] był sztywno nimi związany i żeby potrzebował, aby to było takie dosłowne – aby to, co jest na ekranie, odzwierciedlało dokładnie to, co jest w powieściach graficznych. Ale wiem, że Gerard [Way, twórca powieści graficznej] i Steve są w ciągłej komunikacji. Nie wątpię więc, że obaj wiedzą, jakie ma pomysły i co myśli ten drugi.

the umbrella academy komiksy

"The Umbrella Academy" (Fot. Netflix)

Aktorka powiedziała, że nadchodzące odcinki są "ogromne", mają "zupełnie inną energię" i że serial naprawdę już znalazł swój ton.

– Myślę, że zawsze będzie istniał jakiś związek [z materiałem źródłowym], ale im bardziej zagłębiamy się w serial "The Umbrella Academy", [tym bardziej] moim zdaniem znajduje on swoją własną drogę. Znajduje swoją własną drogę, co jest ekscytujące. (...) W 3. sezonie naprawdę robimy coś własnego i myślę, że serial znalazł kilka naprawdę fajnych wątków, które można śledzić i eksplorować.

Aktorka podkreśliła, że bardzo się cieszy na myśl o nowych odcinkach – zwłaszcza po finale 2. sezonu "The Umbrella Academy", w którym rodzeństwo trafiło do alternatywnej rzeczywistości.

– Byłam po prostu podekscytowana, bo jest wrażenie, że dojdzie do epickiej rywalizacji. I myślę, że [członkowie] The Umbrella Academy, nigdy wcześniej tak do siebie nie pasowali. Mają swoje momenty, ale to wszystko jest ekscytujące i nigdy nie wiesz, czy wzniosą się na szczyt. Ale potem zawsze to robią, i nie wiem, czy kiedykolwiek byli dopasowani w taki sposób, że to niemal jak patrzenie na inną wersję samych siebie. Jestem podekscytowana, że wszyscy zobaczą, co się wydarzy.

Niedawno w sieci pojawił się fragment scenopisu z płaczącą Allison, otrzymaliśmy także plakaty z członkami The Sparrow Academy. 3. sezon "The Umbrella Academy" ma liczyć 10 odcinków, a część akcji ma rozgrywać się w hotelu Oblivion.

Premiera 3. sezonu The Umbrella Academy w tym roku na Netfliksie

REKLAMA