Emocjonalna scena Allison w 3. sezonie "The Umbrella Academy". Twórca sugeruje, że przed nią ciężkie chwile

"The Umbrella Academy" (Fot. Netflix)

W "The Umbrella Academy" nie brakuje emocjonalnych chwil i twórca sugeruje, że podobnie będzie w 3. sezonie. Zobaczcie fragment scenopisu z zapłakaną Allison.

3. sezon "The Umbrella Academy" ma trafić na Netfliksa w tym roku. Zaprezentowano już pierwszy teaser, ale data premiery wciąż pozostaje nieznana. Showrunner serialu Steve Blackman podzielił się jednak fragmentem scenopisu.

The Umbrella Academy sezon 3 – płacząca Allison

Blackman wrzucił na swój profil na Instagramie rysunek autorstwa ilustratora Nimita Malavii, na którym widać płaczącą, wyraźnie zdruzgotaną Allison (Emmy Raver-Lampman).

– Moment z 3. sezonu "The Umbrella Academy" od najlepszego twórcy scenopisów na świecie, Nimita Malavii – czytamy w podpisie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Steve Blackman (@steveblackmantv)

Serwis Screen Rant ma teorię, co mogło wywołać emocjonalną reakcję u bohaterki. Otóż w finale 2. sezonie "The Umbrella Academy" bohaterowie trafili do alternatywnej rzeczywistości – w której córka Allison, Claire (Coco Assad) potencjalnie nie istnieje. Na dodatek, Ben nie będzie zbyt miłym gościem.

Twórcy nie chcą zdradzać za wiele, ale ostatnio w sieci pojawiły się plakaty z członkami The Sparrow Academy. Tak jak poprzednie, 3. sezon ma liczyć 10 odcinków. W serialu ponownie wystąpią Elliot Page, Tom Hopper, David Castañeda, Robert Sheehan oraz Aidan Gallagher. Dokładna data premiery nie jest jeszcze znana.

Premiera 3. sezonu The Umbrella Academy w tym roku na Netfliksie

REKLAMA