18. sezon "Chirurgów" zakończy się z przytupem. Twórczyni zapowiada wyjątkowy 400. odcinek serialu

"Chirurdzy" (Fot. ABC)

Obecnie trwa przerwa w emisji "Chirurgów", ale za granicą serial powróci już 24 lutego. Tymczasem showrunnerka zapowiada, że 400. odcinek będzie naprawdę wyjątkowy.

"Chirurdzy" emitowani są od 2005 roku, a twórcy wciąż nie zwalniają tempa. Obecnie trwa 18. sezon, do 400. odcinka pozostało niewiele czasu, a showrunnerka serialu zapowiedziała, że ekipa szykuje coś specjalnego.

Chirurdzy – twórczyni o 400. odcinku serialu

400. odcinek prawdopodobnie będzie finałem obecnie emitowanego sezonu "Chirurgów". Showrunnerka serialu Krista Vernoff w rozmowie z TVLine powiedziała, że widzowie powinni przygotować się na wielkie wydarzenie. Jeśli tylko uda się zrobić 400. odcinek w tym sezonie, bo w czasach pandemii różnie bywa.

– Właściwie myślę, że ostatni odcinek naszego sezonu będzie 400., jeśli nie będzie dalszych opóźnień [związanych z] COVID-em i nie skończymy, porzucając odcinek. Ale to duże "jeśli".

chirurdzy odcinek 400 co nas czeka

"Chirurdzy" (Fot. ABC)

Czy twórcom uda się sprostać oczekiwaniom widzom? 200. odcinek ("Puttin’ On the Ritz" z 10. sezonu, na zdjęciu wyżej) pokazał lekarzy podczas wystawnej gali charytatywnej, zaś 300. odcinek ("Who Lives, Who Dies, Who Tells Your Story" z 14. sezonu) był swego rodzajem hołdem dla bohaterów, którzy odeszli już z serialu.

– Nie robimy czarno-białego musicalu, ale myślę, że będzie to całkiem duże wydarzenie – skomentowała Vernoff.

Wiadomo już, że na tym serial się nie skończy. "Chirurdzy" oficjalnie wrócą z kolejnym sezonem, ale władze stacje ABC nie ukrywają, że marzy im się także 20. sezon. Tymczasem gwiazda serialu  Ellen Pompeo  wprost mówiła, że namawia twórców i stację do zakończenia serialu.

Chirurdzy sezon 18 – kolejne odcinki od 2 marca na kanale FOX

REKLAMA