Finałowe odcinki "Ozark" mają datę premiery. Zobaczcie Ruth Langmore w przejmującym teaserze sezonu 4B

"Ozark" (Fot. Netflix)

Tej wiosny zobaczymy sezon 4B i finał serialu "Ozark". Netflix wypuścił pierwszy teaser, którego bohaterką jest Ruth Langmore, grana przez wspaniałą Julię Garner.

Julia Garner błyszczy w tym roku na Netfliksie. Najpierw zobaczyliśmy ją w pierwszej części 4. sezonu "Ozark", potem wcieliła się w postać czarującej oszustki w serialu "Kim jest Anna?", a już wkrótce ponownie będziemy ją oglądać jako Ruth Langmore. Premiera finałowych siedmiu odcinków "Ozark" będzie miała miejsce 29 kwietnia.

Ozark sezon 4B – zapowiedź finałowej serii

Netflix wypuścił zapowiedź premiery, w której Wendy (Laura Linney) i Marty (Jason Bateman) Byrde'owie w ogóle się nie pojawiają. "Ozark" raz jeszcze należy do Ruth, która oznajmia, że ciąży nad nią klątwa Langemore'ów – jest odporna na przemoc i śmierć, a coś takiego jak przedwczesna śmierć w jej przypadku nie istnieje.

Jak zapowiadał Chris Mundy, showrunner "Ozark", sezon 4B rozpocznie się od razu po wydarzeniach z finału pierwszej części, kiedy to z ręki Javiego (Alfonso Herrera) zginął Wyatt (Charlie Tahan), kuzyn Ruth. Czy bohaterka wkroczy na ścieżkę wojenną i rzeczywiście spotka ją przedwczesna śmierć?

– Ruth musi zdecydować: czy zemsta na Javim i Byrde'ach jest warta wysadzenia wszystkiego innego w powietrze? Kto jest teraz jej rodziną? Ona straciła swoją rodzinę i to pod wieloma względami, bo Marty był dla niej najbardziej zbliżoną rzeczą do rodziny zastępczej. I teraz już ona nie reaguje, ona dokonuje wyborów. Więc myślę, że w pozostałej siódemce [odcinków] bardziej chodzi o wybór, w miarę jak zbliżamy się do końca – powiedział twórca w rozmowie z The Daily Beast.

Oprócz ogromnych emocji w wątku Ruth czeka nas rozwiązanie zagadki z wypadkiem z premiery 4. sezonu "Ozark", a także pranie rodzinnych brudów u Byrde'ów. Kto poniesie śmierć, kto przetrwa i czy Ruth dostanie własny spin-off?

Ozark sezon 4B – premiera 29 kwietnia na Netfliksie

ozark sezon 4b kiedy premiera

REKLAMA