"The Boys" trolluje "Batmana" na plakatach 3. sezonu. Kto wcielił się w Batmana Roberta Pattinsona?

"The Boys" (Fot. Amazon Prime Video)

Serial "The Boys" nie ustaje w naśmiewaniu się z kultury superbohaterów. Tym razem na tapet wzięli postać Batmana, przy okazji premiery jego kolejnej odsłony.

W kinach króluje nowa wersja filmu o Batmanie z Robertem Pattinsonem w roli głównej. Takiej okazji nie mogła przegapić ekipa "The Boys", która przez ostatnie lata zasłynęła nie tylko z doskonałego serialu, ale także z naśmiewania się z kultury popularnej w materiałach promocyjnych – w tym przede wszystkim z rządzących w niej superbohaterów.

The Boys trolluje Batmana – plakaty 3. sezonu

Plakaty pojawiły się na oficjalnym koncie na Twitterze. Na pierwszym mamy Kimiko Miyashiro/The Female (Karen Fukuhara) w parodii filmu "The Batman" z Robertem Pattinsonem. Plakat okraszony został opisem: "Chcesz zobaczyć magiczną sztuczkę? Sprawiamy, że supki znikają". Jest to nawiązanie do słynnej sceny Jokera (Heath Ledger) z "Mrocznego Rycerza".

Na kolejnych plakatach pojawiają się Billy Butcher (Karl Urban) w nawiązaniu do filmu "Batman: Początek", Serge/Frenchie (Tomer Capon), którego plakat jest parodią serialu animowanego "Batman", Hugh "Hughie" Campbell Jr. (Jack Quaid) i odniesienie do filmu "Batman Forever" z 1995 roku, a także Mother's Milk (Laz Alonso), który parodiuje film "Batman" z 1989 roku.

3. sezon "The Boys" prawdopodobnie jeszcze przekroczy dotychczasowe granice. W planach jest m.in. odcinek pt. "Herogasm" – w komiksach była to narkotyczna orgia superbohaterów, trwająca ponad tydzień, podczas gdy cały świat myślał, że ich ulubieńcy walczą poza planetą ze złą rasą kosmitów.

Twórca serialu Eric Kripke w praktycznie każdym wywiadzie podkreśla, że w nowych odcinkach czeka nas szalona jazda. Tutaj znajdziecie wszystko, co wiemy o 3. sezonie "The Boys".

The Boys – 3. sezon od 3 czerwca na Prime Video

REKLAMA