3. sezon "Jeszcze nigdy..." bliżej, niż myślimy? Darren Barnet potwierdza koniec zdjęć do nowych odcinków

"Jeszcze nigdy..." (Fot. Netflix)

Gotowi na kolejne miłosne i życiowe rozterki Devi? Do tej pory o 3. sezonie "Jeszcze nigdy..." było niewiele wiadomo, ale Darren Barnet poinformował, że ekipa zakończyła prace na planie.

Ku radości fanów w zeszłym roku ogłoszono, że  "Jeszcze nigdy..." powróci z 3. sezonem. Jak się okazuje, kolejne przygody Devi mogą pojawić się na naszych ekranach szybciej, niż myślimy – właśnie zakończono zdjęcia, o czym poinformował serialowy Paxton.

Jeszcze nigdy sezon 3 – koniec zdjęć na planie

Darren Barnet podzielił się z fanami dobrą wiadomością poprzez Instagram, gdzie wrzucił kilka zdjęć z plaży z Malibu, wyrażając wdzięczność dla całej ekipy pracującej nad serialem.

– Wczoraj był nasz ostatni dzień kręcenia 3. sezonu "Jeszcze nigdy..." i zakończyliśmy w Malibu! Dziękuję wszystkim, dzięki którym ten serial jest możliwy i dziękuję naszym fanom. Jestem przepełniony miłością i wdzięcznością – napisał.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Darren Barnet (@darrenbarnet)


W finale 2. sezonu Devi (Maitreyi Ramakrishnan) rozpoczęła związek z Paxtonem, ale sprawy oczywiście jak zwykle są skomplikowane. O 3. sezonie nie wiadomo wiele – jednak Mindy Kuling, producentka serialu podkreśliła, że na razie nie mamy co liczyć na happy end.

– Obejrzałam wystarczająco dużo komedii romantycznych, by wiedzieć, że nie są one interesujące, jeśli ciągle coś się w nich nie zmienia. To, że główna bohaterka jest w szczęśliwym związku, nie jest dla mnie zbyt bardzo interesujące. Większy suspens jest wtedy, gdy wszystkiego nie wiemy –  powiedziała.

Młodzi aktorzy również podkreślali, że to dopiero początek miłosnych zawirowań. Maitreyi Ramakrishnan ma także nadzieję, że 3. sezon pozwoli odkryć inne strony Devi. Na obecną chwilę nie wiadomo jednak kiedy nowe odcinki trafią na platformę Netflix. Na HBO Max za to od dziś możecie oglądać "Życie seksualne studentek", komediową produkcję Mindy Kaling o trochę starszej młodzieży.

Serial Jeszcze nigdy jest dostępny na Netfliksie

REKLAMA