W 3. sezonie "The Boys" Butcher zostanie supkiem? Zobaczcie zaskakujący plakat i zdjęcia z planu serialu

"The Boys" (Fot. Amazon Prime Video)

3. sezon "The Boys" zadebiutuje 3 czerwca, a twórcy nie ustają w podsycaniu apetytu fanów. Tym razem zaskakującym plakatem Butchera oraz zdjęciami z planu zapowiadającymi zwiastun.

Dopiero co mieliśmy okazję obejrzeć "The Boys: Diabolical", ale oczekiwania nie maleją. Wszyscy czekają na 3. sezon "The Boys", który ma być podobno jeszcze bardziej szalony niż poprzednie. Podsycając nastroje i oczekiwania, twórcy wypuścili kolejne zdjęcia ekipy oraz bardzo ciekawy plakat Butchera, który zdaje się sugerować dość duże zmiany w życiu tego bohatera.

The Boys sezon 3 – Butcher zostanie supkiem?

Na plakacie, który został zaprezentowany na Twitterze widzimy (Karl Urban), któremu świecą się oczy. W dodatku został on opisany: "Wkrótce nadejdzie czas na wyrównanie szans". Co to może oznaczać? Czy Butcher może stać się tym, czego nienawidzi najbardziej na świecie – nowym supkiem?

Oprócz tego wypuszczono zdjęcia z gwiazdami serialu, sugerując, że przygotowują się one na ważny moment. Wszystko wskazuje na to, że na dniach pojawi się pierwszy zwiastun 3. sezonu. Na zdjęciach zza kulis widzimy: Laza Alonzo (Mother's Milk), Erin Moriarty (Annie January/Starlight), Karen Fukuharę (Kimiko/The Female) oraz Jacka Quaida (Hughie). Wszyscy mają pod oczami płatki chłodzące, jakby przygotowywali się na niezwykle ważny dzień.

3. sezon "The Boys" prawdopodobnie jeszcze przekroczy dotychczasowe granice. W planach jest m.in. odcinek pt. "Herogasm" – w komiksach była to narkotyczna orgia superbohaterów, trwająca ponad tydzień, podczas gdy cały świat myślał, że ich ulubieńcy walczą poza planetą ze złą rasą kosmitów. Tutaj znajdziecie wszystko, co wiemy o 3. sezonie "The Boys".

Co czeka nas jeszcze czeka w tym samym uniwersum oprócz 3. sezonu "The Boys"? Zamówiono cały sezon niezatytułowanego spin-offu "The Boys" o college'u dla supków, gdzie testowane są granice fizyczne, seksualne i moralne młodych ludzi z potencjałem. Serial na razie nie ma jeszcze daty premiery. Możliwe są także kolejne spin-offy "The Boys".

Premiera 3. sezonu The Boys 3 czerwca na Prime Video

REKLAMA