April ponownie zawita do Grey Sloan? Sarah Drew nie wyklucza potencjalnego powrotu do "Chirurgów"

"Chirurdzy" (Fot. ABC)

Sarah Drew jako April była jedną z ulubienic widzów "Chirurgów". Aktorka nie ukrywa, że uwielbiała swoją postać i nie wyklucza, że jeszcze pojawi się w serialu.

Przez kilkanaście sezonów "Chirurgów" obserwowaliśmy losy wielu bohaterów, którzy po jakimś czasie żegnali się z serialem. Tak było w przypadku postaci April –  Sarah Drew nie sądzi jednak, że to kompletnie zamknięty rozdział w jej życiu.

Chirurdzy – Sarah Drew nie wyklucza powrotu

Aktorka wystąpiła gościnnie w 17. sezonie, w którym April spotkała się po latach ze swoim byłym, Jacksonem Averym (Jesse Williams). W efekcie oboje postanowili przenieść się do Bostonu wraz ze swoją córką, Harriet, gdzie Jackson przejął rodzinną fundację i planował walczyć o zmiany i równość w świecie medycyny.

Ostatnio Drew rozmawiała z serwisem ET przy okazji promocji swojego najnowszego filmu "Stolen by Their Father" i odpowiedziała na pytanie, czy chciałaby jeszcze powrócić do "Chirurgów.

– Zdecydowanie. To było piękne doświadczenie. Było tak ciepło i gościnnie. To był moment, w którym moja historia zatoczyła pełne koło i zamknęła się w sposób, o którym nie miałam pojęcia, że był mi potrzebny. "Chirurdzy" zawsze będą w moim sercu. Zawsze będą moją rodziną, więc nigdy niczego nie wykluczam.

Chirurdzy Sarah Drew jesse williams

"Chirurdzy" (Fot. ABC)

Wielu fanów ma nadzieję, że powstanie spin-off o April i Jacksonie, prowadzących razem fundację w Bostonie, a Sarah Drew także nie ukrywa, że jest zachwycona tym pomysłem. Na obecną chwilę są to jednak tylko marzenia widzów.

Tymczasem "Chirurdzy" powrócili niedawno z drugą połową 18. sezonu – z serialu odszedł Richard Flood, który wcielał się w rolę dr. Cormaca Hayesa. Wiadomo także, że na tej serii się nie skończy – serial ma już zamówienie na 19. sezon.

Chirurdzy sezon 18 – kolejne odcinki we środy na kanale FOX

REKLAMA