Brian Cox jako... Cassie z "Euforii". Zobaczcie szaloną parodię sceny załamania nastoletniej bohaterki

"Jimmy Kimmel Live!" (Fot. ABC)

Zarówno "Euforia" jak i "Sukcesja" to seriale od HBO, ale ich crossoveru raczej nikt się nie spodziewał. Brian Cox odtworzył scenę załamania nerwowego Cassie.

"Sukcesja" to serial, który w rewelacyjny sposób łączy dramat z ostrą komedią, a grający w nim aktorzy potrafią prawdziwe cuda. Zobaczcie, jak Brian Cox, czyli Logan Roy z "Sukcesji" – ubrany jak na casting do musicalu "Oklahoma" – wciela się w rolę Cassie z "Euforii", odgrywając jeden z jej najbardziej szalonych momentów.

Euforia – Brian Cox przechodzi załamanie w łazience

Brian Cox pojawił się w programie "Jimmy Kimmel Live!", podczas którego wyemitowano nieco zmienioną scenę łazienkowego załamania nerwowego Cassie z "Euforii" – Sydney Sweeney została zastąpiona przez Coxa. Tak jak w oryginale, aktor został zapytany przez Kat (Barbie Ferreira), co się dzieje, a w odpowiedzi wybuchł wrzeszcząc, że kocha Nate'a Jacobsa i nigdy nie był szczęśliwszy.

W serialu wszystko wydarzyło się jedynie w głowie bohaterki i brzmiało nieco inaczej – w wersji Coxa w końcówce nie mogło zabraknąć słowa "f*ck", którym Logan Roy rzuca na prawo i lewo.

Jego słynnego "f*ck off" nie usłyszymy w najbliższym czasie – zdjęcia do 4. sezonu "Sukcesji" rozpoczną się prawdopodobnie w czerwcu tego roku, co oznacza, że nie ma wielkiej szansy na premierę nowych odcinków w tym roku. Wiele wskazuje na to, że "Sukcesja" zakończy się po pięciu seriach, ale szef HBO podkreślał, że wszystko zależy od twórców serialu. A co czeka Logana Roya na emeryturze? Brian Cox żartował ostatnio, że chce, by jego bohater był jak pewien rzymski cesarz.

Sukcesja i Euforia są dostępne na HBO Max

REKLAMA