Zmarli bohaterowie "Squid Game" wrócą w 2. sezonie? Twórca serialu ma pomysł jak z klasycznej telenoweli

"Squid Game" (Fot. Netflix)

Jung Ho-yeon została ulubienicą widzów "Squid Game" jako Sae-byeok. Czy aktorka powróci w 2. sezonie? Jak się okazuje, twórca serialu ma pewien szalony pomysł.

"Squid Game" w zeszłym roku podbiło cały świat, a w tym zdominowało rozdanie SAG Awards – nagrodzono m.in. Jung Ho-yeon statuetką dla najlepszej aktorki w serialu dramatycznym za rolę Sae-byeok. Twórca serialu nie ukrywa, że chciałby, aby aktorka i modelka wystąpiła również w kontynuacji – i ma na to pomysł.

Squid Game – zmarli bohaterowie mogą wrócić?

Ekipa "Squid Game" oraz twórca serialu Hwang Dong-hyuk pojawili się na rozdaniu PDA Awards, nagród gildii producentów, podczas którego serwis Deadline zapytał ich o plany fabularne na 2. sezon.

– Będzie więcej świetnych gier, to wszystko, co mogę powiedzieć. Wciąż prowadzę burzę mózgów i zbieram pomysły na 2. sezon. Nawet nie zacząłem jeszcze pisać – powiedział Hwang Dong-hyuk.

squid game sezon 2 sae-byeok

"Squid Game" (Fot. Netflix)

A co z postaciami, które pokochali widzowie? Czy możemy spodziewać się powrotu niektórych bohaterów z 1. sezonu? Ponieważ ogromna większość z nich nie żyje, sprawa nie jest taka prosta, ale twórca ma pewien szalony pomysł dotyczący Sae-byeok.

– Nie, ponieważ większość nie żyje. Spróbuję coś zrobić, aby przywrócić ich w 2. sezonie. Powiedzmy, że [Sae-byeok] może ma siostrę bliźniaczkę, zobaczycie.

Stojąca obok reżysera Jung H0-yeon nie ukrywała zadowolenia z pomysłu i ze śmiechem zadeklarowała, że może zmienić kolor włosów lub przejść "małą operację plastyczną".

"Squid Game" powróci z 2. sezonem, jednak biorąc pod uwagę słowa twórcy, że jeszcze nie zaczął pisania scenariuszy – musimy uzbroić się w cierpliwości. Tymczasem przed Jung Ho-yeon kolejne wyzwanie aktorskie – zagra w serialu od Apple TV+ u boku Cate Blanchett.

Squid Game jest dostępne w serwisie Netflix

REKLAMA