Czy Che Diaz powróci w 2. sezonie "I tak po prostu"? Fani nie chcą jej już widzieć – a co na to ekipa serialu?

"I tak po prostu" (Fot. HBO Max)

Jednym z ważniejszych wątków w "I tak po prostu" był romans Mirandy z Che Diaz. Wątek nie spodobał się widzom, którzy nie chcą jego kontynuacji w 2. sezonie. Co na to obsada?

"I tak po prostu" oficjalnie powróci – HBO Max zamówiło 2. sezon serialu. Chociaż nie ma jeszcze żadnych informacji o fabule, w sieci nie brakuje przesłane, że widzowie nie chcą powrotu Che Diaz (Sara Ramirez).

I tak po prostu sezon 2 – fani nie chcą powrotu Che

Fani nie ukrywali rozczarowania rozwodem Steve'a i Mirandy – a duży wpływ na decyzję bohaterki miał jej romans z Che Diaz, niebinarną postacią zajmującą się komedią stand-upową i prowadzącą podcast, w którym występowała Carrie. Serwis TVLine przeprowadził ankietę, w której aż 68% głosujących twierdzi, że nie chce powrotu Che w 2. sezonie. Na "tak" jest tylko 25%, pozostali nie mają zdania.

Sara Ramirez jeszcze w trakcie emisji 1. sezonu "I tak po prostu" odniosła się do krytyki swojej postaci podczas rozmowy z "The New York Times". Jak podkreśliła, była świadoma, że może na nią spaść fala hejtu.

– Muszę chronić swoje zdrowie psychiczne i swój kunszt artystyczny. I to jest dla mnie o wiele ważniejsze, bo jestem prawdziwym człowiekiem. Jestem naprawdę dumna z reprezentacji, jaką udało nam się stworzyć. Stworzyliśmy postać, która jest istotą ludzką, która jest niedoskonała, złożona, która nie jest tu po to, aby być lubiana, nie jest tu po to, aby uzyskać czyjąś aprobatę. Jest tu po to, by być sobą.

i tak po prostu sezon 2 che diaz czy powróci

"I tak po prostu" (Fot. HBO)

Cynthia Nixon nie ukrywała, że rozumie złość fanów z powodu zakończenia małżeństwa Mirandy, ale sama jest zachwycona wątkiem swojej bohaterki i ma zamiar bronić relacji Mirandy z Che.

– Przede wszystkim uważam, że Miranda jest odważna i idzie do przodu. Nie wie, dokąd dokładnie zmierza, ale wie, że musi gdzieś dojść. I myślę, że to zawsze taka zawsze była prawda o Mirandzie, nie? Miranda jest bardzo inteligentna i nieustępliwa, ale pomysł, że jest zrównoważona – ona nigdy nie była zrównoważona! Jest nieobliczalna i zdecydowanie ma własne zdanie – powiedziała w rozmowie z "Vogue".

Nic dziwnego, że aktorka stoi murem za wątkiem – początkowo Miranda miała związać się z kimś innym, ale Nixon zaproponowała, by to Che Diaz stała się obiektem uczuć bohaterki.

Na obecną chwilę nie podano informacji o liczbie odcinków czy planowanej dacie rozpoczęcia zdjęć do 2. sezonu "I tak po prostu". Nie wiadomo też, kto z obsady powróci i czy będzie w tym gronie Sara Ramirez. Prace nad nowymi odcinkami są prawdopodobnie na wczesnym etapie.

I tak po prostu jest dostępne na HBO Max

REKLAMA