Wycieki z planu 4. sezonu serialu "Ty". Tati Gabrielle jako Marienne, brodaty Joe i zdjęcia w Londynie

"Ty" (Fot. Netflix)

Zdjęcia do 4. sezonu serialu "Ty" ruszyły pełną parą. O fabule nie wiadomo wiele, ale fani właśnie odkryli, że zobaczymy znajomą twarz. Zobaczcie wycieki z planu w Londynie.

Serial "Ty" to jeden z największych hitów na platformie Netflix – produkcja otrzymała zielone światło na kolejny sezon jeszcze przed premierą trzeciego. Niedawno ogłoszono rozpoczęcie zdjęć do 4. sezonu, a w sieci pojawiły się już pierwsze nieoficjalne fotki z planu

Ty sezon 4 – zdjęcia z planu. Powrót Marienne

Ekipa została zauważona w Londynie, gdzie powstaje część zdjęć do serialu. Penn Badgley wraca jako Joe Goldberg – tym razem z bujną brodą. Na zdjęciach znajduje się również Tati Gabrielle, co potwierdza jej powrót w roli Marienne. Ze zdjęć można wywnioskować, że będzie scena, w której bohaterka próbuje zgubić swojego prześladowcę w tłumie.

Jak ostatnio ogłoszono, do obsady dołączyła Charlotte Ritchie ("Feel Good"), która zagra Kate – prawdopodobnie nową obsesję Joego. Akcja 4. sezonu serialu "Ty" przynajmniej częściowo ma dziać się w Wielkiej Brytanii, co potwierdza zarówno opis postaci Kate, która ma powiązania z angielskimi wyższymi sferami, jak i informacje serwisu What's on Netflix, który donosił, że część zdjęć powstawać będzie w Londynie, zanim ekipa wróci do Los Angeles.

Na obecną chwilę nie wiadomo, kiedy 4. sezon pojawi się na Netfliksie – ale biorąc pod uwagę, że zdjęcia mają zakończyć się w lipcu, a serial nie wymaga dużego nakładu pracy przy postprodukcji, jest możliwe, że nowe odcinki zobaczymy już jesienią.

Serial Ty jest dostępny na platformie Netflix

REKLAMA