Elliot Page już nie jako Vanya? Zdjęcie z 3. sezonu "The Umbrella Academy" przedstawia Viktora Hargreevesa

"The Umbrella Academy" (Fot. Netflix)

3. sezon "The Umbrella Academy" zobaczymy w czerwcu, a tymczasem Elliot Page podzielił się nowym zdjęciem. Jego postać znacząco się zmieni – poznajcie Viktora Hargreevesa!

3. sezon "The Umbrella Academy" trafi na platformę 22 czerwca. Z miesiąca na miesiąc o nowych odcinkach wiadomo coraz więcej – teraz ważnym szczegółem podzielił się Elliot Page.

The Umbrella Academy sezon 3 – Elliot Page jako Viktor

Elliot Page już prawie dwa lata temu wydał oświadczenie, w którym wyznał, że jest osobą transpłciową i niebinarną. Aktor mógł liczyć na ogromne wsparcie zarówno ze strony innych gwiazd z branży, jak i przedstawicieli platformy Netflix.

Page grał w pierwszych dwóch sezonach "The Umbrella Academy" kobiecą rolę, Vanyę Hargreeves, jednak nowe zdjęcie wskazuje na to, że ulegnie to zmianie – Page podpisał je "Poznajcie Viktora Hargreevesa". Ta sama fotka pojawiła się w mediach społecznościowych "The Umbrella Academy" i Netfliksa. "Witaj w rodzinie, Viktorze. Cieszymy się, że tu jesteś" – napisał Netflix.

Gdy aktor wydał oświadczenie o korekcie płci, informowano, że postać Vanyi pozostanie kobietą, a Netflix zmieni imię aktora w napisach. Nie wiadomo, czy Vanya na stałe zostanie zastąpiona Viktorem, czy Elliot Page zagra podwójną rolę. Przypomnijmy – rodzeństwo trafiło do alternatywnej rzeczywistości, dlatego możliwe jest, że ten bohater to tamtejszy odpowiednik znanej nam postaci.

Co mówi oficjalny opis 3. sezonu "The Umbrella Academy"? Po powstrzymaniu zagłady w 1963 roku Hargreevesowie wracają do domu i okazuje się, że nic nie jest takie, jak było. Ich miejsce zajęła The Sparrow Academy – na dzień dobry dochodzi do brutalnego starcia pomiędzy naszymi znajomymi, a nowymi bohaterami, którzy są inteligentni, stylowi i ciepli niczym góry lodowe. Szybko jednak się okazuje, że to starcie to najmniejszy problem dla obu stron.

Na tym nie koniec atrakcji – serial będzie bardziej odchodzić od komiksów, a do obsady dołączył znany z "Euforii" Javon Walton. Tutaj znajdziecie wszystko o 3. sezonie "The Umbrella Academy".

The Umbrella Academy – premiera 3. sezonu 22 czerwca na Netfliksie

REKLAMA