Co czeka Cassie w 3. sezonie "Euforii"? Sydney Sweeney chce, by jej bohaterka poznała swoją mroczną stronę

"Euforia" (Fot. HBO)

W 2. sezonie "Euforii" Cassie totalnie puściły hamulce. Sydney Sweeney ma nadzieję, że w kolejnych odcinkach bohaterka odkryje więcej ze swojej "mrocznej strony".

Wątek Cassie w 2. sezonie "Euforii" zaskoczył nawet Sydney Sweeney. Aktorka podkreśla, że granie tak wielu emocji sprawia jej ogromną frajdę i ma pewne życzenie co do kontynuacji wątku bohaterki.

Euforia sezon 3 – Cassie odkryje mroczną stronę?

Sydney Sweeney pojawiła się na Canneseries TV Festival, gdzie rozmawiała z Variety. Nie mogło zabraknąć pytań o "Euforię" – aktorka opowiedziała co nieco o tym, na co liczy w związku z wątkiem swojej bohaterki w 3. sezonie.

– W scenie z Nate'em miałam okazję pobawić się trochę Cassie, kiedy zaczęła mówić, że jest bardziej szalona niż Maddy. I ona stała się trochę bardziej zła, mroczna i poważna, a nie tak rozgorączkowana. Bardzo bym chciała, żeby miała w sobie więcej tej żyłki.

euforia sezon 3 cassie sydney sweeney

"Euforia" (Fot. HBO)

Widzowie mieli okazję poznać Cassie od zupełnie nowej strony – scena, w której traci nad sobą panowanie w łazience (chociaż jedynie w swojej głowie) stała się istnym viralem oraz została odtworzona przez Briana Coxa. Sweeney ma nadzieję, że kolejny sezon jeszcze bardziej pogłębi postać Cassie.

– Lubię grać postacie, które są złożone i mają wiele warstw. Ludzie zastanawiają się, czy są złe czy dobre, czyste czy nie. Lubię grać postacie, które zmuszają i ludzi, i mnie do myślenia.

Wielu fanom nie spodobał się wątek Cassie w 2. sezonie – dodatkowo nie brakuje dyskusji na temat znacznej ilości nagich scen. Sama Sweeney często odnosi się do komentarzy fanów na temat nagości, podkreślając, że nie robi nic, czego by nie chciała, na planie czuje się w pełni komfortowo. Zdradziła także, że pokazała serial rodzinie, a jej dziadkowie byli zachwyceni.

"Euforia" powróci z 3. sezonem, ale na obecną chwilę nie wiadomo, kiedy ekipa wróci na plan.

Euforia jest dostępna na platformie HBO Max

REKLAMA