Dr Addison Montgomery już wkrótce znowu zawita do "Chirurgów". Kate Walsh dzieli się nagraniem z planu

"Chirurdzy" (Fot. ABC)

Trwa emisja 18. sezonu "Chirurgów", w którym zdecydowanie nie brakuje niespodzianek i twistów. Kate Walsh już niebawem znów powróci do Grey Sloan jako Addison Montgomery.

W pierwszych sezonach "Chirurgów" Kate Walsh grała jedną z ważniejszych i najbardziej ulubionych postaci fanów – dr Addison Montgomery, którą poznaliśmy w finale 1. sezonu jako żonę Dereka Shepherda (Patrick Dempsey). Aktorka powróciła do swojej roli na początku 18. sezonu. Teraz zobaczymy ją ponownie.

Chirurdzy sezon 18 – Kate Walsh wróci jako Addison

Aktorka podzieliła się dobrą wiadomością z fanami poprzez swoje konto na Instagramie. Jak zdradziła, zobaczymy ją w odcinku, który zostanie wyemitowany w USA 5 maja.

– Znów w uniformie, a to może oznaczać tylko jedno... "Chirurdzy", czwartek 5 maja! – podpisała nagranie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Kate Walsh (@katewalsh)

Kate Walsh pojawiła się w dwóch odcinkach tego sezonu – Addison pojawiła się w Seattle, aby przeprowadzić przełomowy przeszczep macicy, a przy tym jeszcze znalazła czas, żeby uczyć rezydentów Grey Sloan. Nie zabrakło także wspólnego wspominania Dereka z Meredith (Ellen Pompeo).

"Chirurdzy" powrócili z drugą połową 18. sezonu, ale to nie koniec. Finał 18. sezonu będzie zarazem 400. odcinkiem – i jak zapowiada twórczyni, emocji nie zabraknie – a serial ma już zamówienie na kolejny, 19. sezon. Ostatnio wokół serialu pojawiły się też kontrowersje, bo okazało się, że jedna ze scenarzystek prawdopodobnie sfingowała własną historię medyczną i wpisała ją do serialu.

Chirurdzy sezon 18 – kolejne odcinki we środy na kanale FOX

REKLAMA