Czy "Mindhunter" może jeszcze powrócić? Jonathan Groff odpowiada – i używa zaskakującego porównania

"Mindhunter" (Fot. Netflix)

Co wspólnego mają ze sobą "Mindhunter" oraz animowany hit Disneya "Kraina Lodu"? Jak się okazuje, całkiem sporo, a przynajmniej według Jonathana Groffa.

Czy "Mindhunter" może jeszcze wrócić? Początkowo twórca serialu David Fincher zarzekał się, że historia skończy się na dwóch sezonach. Tymczasem w czerwcu zeszłego roku nieoficjalnie informowano o jego negocjacjach z Netfliksem. Nic nie zostało potwierdzone, a fani wciąż zastanawiają się, jakie są szanse na 3. sezon. Co na to Jonathan Groff, jedna z gwiazd produkcji Netfliksa?

Mindhunter sezon 3 – Jonathan Groff o szansach

Jonathan Groff wystąpił w "The Tonight Show Starring Jimmy Fallon", w którym nie zabrakło pytania o to, czy "Mindhunter" jeszcze powróci. Prowadzący Jimmy Fallon zapytał, co jest bardziej prawdopodobne – 3. sezon serialu czy kolejna odsłona filmu "Kraina Lodu" (w oryginalnej wersji Groff dubbinguje postać Kristoffa).

– Czuję, że chociaż te projekty wydają się bardzo różne –  "Kraina Lodu" i "Mindhunter" – to mam wrażenie, że trzecia część "Krainy Lodu" i 3. sezon "Mindhuntera" są równie możliwe.

W grudniu Jonathan Groff zapewniał, że bez wahania wróciłby do serialu, ale dodał, że uszanuje każdą decyzję Finchera. Tymczasem w październiku reżyser "Mindhuntera" powiedział, że wiele zależy od fanów.

Fincher wprost mówił, że ma pomysł na ciąg dalszy i zakończenie. Akcja serialu mogłaby rozciągnąć się aż do początków XXI wieku i zobaczylibyśmy aresztowanie przez FBI Dennisa Radera, czyli BTK Stranglera, którego zagrał Sonny Valicenti.

– W jakimś momencie bardzo chciałbym do tego wrócić. Miałem nadzieję, że uda nam się dotrzeć do późnych lat 90., wczesnych lat 2000., do tego momentu, kiedy ludzie zapukali do drzwi Dennisa Radera.

Na ten moment trudno stwierdzić czy "Mindhunter" powróci, ale jak widać – zarówno fani, jak i obsada nie tracą na to nadziei.

Mindhunter jest dostępny na Netfliksie

REKLAMA