Castingów do finałowego sezonu "The Crown" ciąg dalszy. Ekipa poszukuje aktorki do roli Kate Middleton

"The Crown" (Fot. Netflix)

Netflix rozpoczął poszukiwania aktorki, która wcieli się w rolę Kate Middleton w 6. i zarazem finałowym sezonie "The Crown". Zdjęcia do finałowej serii mają zacząć się już tego lata.

Podczas gdy 5. sezon "The Crown" będziemy mogli obejrzeć w listopadzie, ekipa już pracuje nad 6. sezonem. Według What's on Netflix zdjęcia do 6. sezonu "The Crown" ruszą w sierpniu tego roku. Początkowo planowano, że to 5. sezon będzie ostatni, ale Sony, Netflix oraz twórca serialu Peter Morgan uznali, że to byłoby za mało. Jak donosi "The Sun", rozpoczęły się poszukiwania aktorki do roli Kate Middleton.

The Crown sezon 6 – casting na Kate Middleton

Obecnie do odgrywania książąt Harry'ego i Williama poszukiwani są aktorzy pomiędzy 16 a 21 rokiem życia, więc po tym możemy wywnioskować, że Kate Middleton nie będzie miała w serialu znaczącej roli. Co więcej, "The Sun" twierdzi, że twórcy gotowi są zrezygnować całkowicie z wątki księżnej Cambridge, jeżeli nie znajdą odpowiedniej i godnej zaufania aktorki do tej roli.

Jeśli plotki o castingu są prawdziwe, dostajemy pewien ogląd na to, z jakimi ramami czasowymi będziemy mieć do czynienia. Książę William i Kate Middleton zaczęli się spotykać w 2001 roku, kiedy oboje studiowali na University of St Andrews w Szkocji.


Tymczasem 5. sezon "The Crown" będzie rozgrywać się w latach 90., pokazując rodzinę królewską przed i tuż po śmierci księżnej Diany (Elizabeth Debicki). Zobaczymy m.in. kontrowersyjny wywiad Diany dla BBC oraz słynną małą czarną.

Zmieni się cała obsada serialu. Imelda Staunton ("Vera") zagra królową Elżbietę, Lesley Manville ("Mum") – księżniczkę Małgorzatę, a Jonathan Pryce ("Gra o tron") – księcia Filipa. W obsadzie są również m.in. Dominic West ("The Affair") jako książę Karol, Olivia Williams ("Odpowiednik") jako Camilla Parker-Bowles i Jonny Lee Miller ("Elementary") jako premier John Major.

The Crown – sezon 5 w listopadzie na Netfliksie

REKLAMA