Elizabeth Debicki w słynnej małej czarnej Diany. Zobaczcie nowe zdjęcia z planu 5. sezonu "The Crown"

"The Crown" (Fot. Netflix)

Kiedy księżna Diana pokazała się w małej czarnej, szybko okrzyknięto ją "sukienką zemsty". Zobaczcie, jak prezentuje się Elizabeth Debicki na zdjęciach z planu 5. sezonu "The Crown".

Trwają zdjęcia do 5. sezonu "The Crown" i już wiadomo, że największą sensację dalej będzie wzbudzać księżna Diana – grana już nie przez Emmę Corrin, tylko przez Elizabeth Debicki, serialowo znaną m.in. z "Nocnego recepcjonisty".

The Crown sezon 5 – Elizabeth Debicki w małej czarnej Diany

Aktorkę dostrzeżono na planie w jednej z najsłynniejszych kreacji Lady Di. Odważna czarna mini z dużym dekoltem i odsłoniętymi ramionami nazywana była w mediach "sukienką zemsty", ponieważ księżna pokazała się w niej publicznie tuż po tym, jak jej mąż przyznał się do zdrady. Dokładnie tak jak w przypadku poprzednich zdjęć z planu 5. sezonu "The Crown", fani zachwyceni są podobieństwem Debicki do Diany.

"The Crown" w 5. sezonie opowie ostatni rozdział tragicznej historii księżnej Diany. W serialu pojawi się Dodi Al-Fayed, partner zmarłej księżnej, który razem z nią zginął w wypadku w Paryżu w 1997 roku. Zagra go Khalid Abdalla ("Chłopiec z latawcem"). Zobaczymy także kontrowersyjny wywiad Diany dla BBC.

W 5. sezonie zmieni się cała główna obsada serialu. Imelda Staunton ("Vera Drake") to nowa królowa Elżbieta II, Lesley Manville ("Mum") będzie grać księżniczkę Małgorzatę, a Jonathan Pryce ("Gra o tron") wcieli się w postać księcia Filipa. W obsadzie są również m.in. Dominic West ("The Affair") jako książę Karol, Olivia Williams ("Odpowiednik") jako Camilla Parker-Bowles i Jonny Lee Miller ("Elementary") jako premier John Major. Pierwszą zapowiedź 5. sezonu "The Crown" znajdziecie tutaj, ale na nowe odcinki poczekamy jeszcze ponad rok.

The Crown – sezon 5 w listopadzie 2022 na Netfliksie

REKLAMA