"Downton Abbey: Nowa epoka" – rodzina Crawleyów i goście z Hollywood na nowym plakacie drugiego filmu

"Downton Abbey: Nowa epoka" (Fot. Focus Features)

Już za kilkanaście dni bohaterowie "Downton Abbey" powrócą w drugim filmie o tytule "Nowa epoka". Zobaczcie nowy plakat zapowiadający hollywoodzką przygodę rodziny Crawleyów.

6 maja rodzina Crawleyów powróci w drugiej filmowej kontynuacji serialu "Downton Abbey" zatytułowanym "Nowa epoka". W sieci pojawił się pełen zwiastun filmu, a teraz pokazano plakat, na której obok znajomych twarzy są ich hollywoodzcy goście.

Downton Abbey: Nowa epoka – plakat filmu 

Na plakacie widoczni są zarówno dobrze znani nam bohaterowie, w tym Lady Violet (Maggie Smith), Robert (Hugh Bonneville), Cora (Elizabeth McGovern), Mary (Michelle Dockery), Edith (Laura Carmichael), jak i nowi członkowie obsady, grający ekipę filmową z Hollywood. W "Nowej epoce" pojawią się m.in. Hugh Dancy ("Hannibal"), Dominic West ("The Wire", "The Affair"), Laura Haddock ("White Lines"), a także Nathalie Baye ("Gdzie jest mój agent?") i Jonathan Zacaï ("Niezatapialni").

downton abbey nowa epoka film kiedy

Co czeka nas w "Nowej epoce"? Akcja drugiego filmu ma dziać się dziewięć miesięcy po pierwszym i zabierze nas do Francji, gdzie Lady Violet niespodziewanie weszła w posiadanie willi. Podczas gdy większość rodziny wyjedzie na Lazurowe Wybrzeże, Lady Mary zostanie w domu i będzie gościć ekipę filmową z hollywoodzkim reżyserem Jackiem Barberem (Hugh Dancy) na czele.

Czy na tym filmie historia rodziny Crawleyów się zakończy? Ostatnio na ten temat wypowiedziała się Michelle Dockery – aktorka nie ukrywa, że chętnie powróciłaby na plan, jednak podkreśliła, że skompletowanie obsady to trudne zadanie.

Downton Abbey: Nowa epoka od 6 maja w kinach

REKLAMA