Ekipa "Emily w Paryżu" niebawem wraca na plan serialu. Czy 3. sezon przeniesie akcję do Londynu?

"Emily w Paryżu" (Fot. Netflix)

"Emily w Paryżu" przeniesie akcję do Londynu? Podano przybliżoną datę powrotu obsady na plan i jak zasugerował jeden z aktorów, nie można wykluczyć zmiany lokalizacji.

"Emily w Paryżu" powróci  z 3. i 4. sezonem. Jeden z aktorów podzielił się informacją dotyczącą powrotu ekipy na plan i zasugerował, że akcja może przenieść się do innego miasta.

Emily w Paryżu – 3. sezon zabierze nas do Londynu?

Kilka tygodni temu pojawiły się nieoficjalne informacje, według których ekipa "Emily w Paryżu" ma wrócić na plan latem tego roku. Serialowy Antoine, czyli William Abadie potwierdził pogłoski w rozmowie z Us Weekly i podał konkretny miesiąc rozpoczęcia zdjęć.

– Jesteśmy w pełni w fazie przedprodukcyjnej i wydaje mi się, że na początku czerwca mamy wyruszyć do Paryża, więc przewiduję, że wkrótce pojawi się trochę [informacji].

emily w paryżu sezon 3 kiedy zdjęcia londyn

"Emily w Paryżu" (Fot. Netflix)

Widzowie serialu pokochali postać Alfiego, który został nowym obiektem uczuć głównej bohaterki – jak ogłoszono, Lucien Laviscount awansował do stałej obsady. W finałowych odcinkach bohater powiedział Emily (Lily Collins), że musi wracać do Londynu – czy wobec tego ekipa będzie kręcić również w Anglii? Abadie przyznał, że to prawdopodobne.

– Przewiduję także, że wraz z pojawieniem się Alfiego i Londynu, być może spędzimy tam trochę czasu. Nic nie zostało oficjalnie [ustalone], więc nie wierzcie mi na słowo, ale myślę, że może się zdarzyć, że wylądujemy na chwilę w Londynie.

A co czeka nas w 3. sezonie? Widzowie wciąż zastanawiają się, kogo powinna wybrać Emily, a przed bohaterką pojawił się także zawodowy dylemat – czy przyjmie ofertę pracy od Sylvie (Philippine Leroy-Beaulieu)i zostanie w stolicy Francji na dłużej? Niektórzy liczą, że skoro część zdjęć może powstawać w Londynie, to w "Emily w Paryżu" może pojawić się Kim Cattrall w roli Samanthy Jones.

Planowana data premiery 3. sezonu "Emily w Paryżu" nie jest znana, ale jest szansa, że nowe odcinki zobaczymy pod koniec tego roku – albo na początku roku 2023.

Serial Emily w Paryżu jest dostępny na Netfliksie

REKLAMA