Co nas czeka w 5. sezonie "Opowieści podręcznej"? Elisabeth Moss zapowiada szaloną jazdę bez trzymanki

"Opowieść podręcznej" (Fot. Hulu)

Od 4. sezonu "Opowieści podręcznej" mija rok, a tymczasem ekipa pracuje nad sezonem 5. Elisabeth Moss zapowiada, że czekają nas najbardziej szalone wydarzenia, jakie widzieliśmy.

Zdjęcia do 5. sezonu "Opowieści podręcznej" wystartowały pod koniec stycznia, a my dowiadujemy się coraz więcej o nadchodzącym sezonie. Choć oczywiście bez większych spoilerów. Ostatnio Ann Dowd, czyli serialowa ciotka Lydia, zapewniała, że scenariusz do 1. odcinka jest fantastyczny. Teraz Elisabeth Moss obiecuje szalone i zaskakujące wydarzenia.

Opowieść podręcznej – Elisabeth Moss o 5. sezonie

Elisabeth Moss, wcielająca się w tytułową podręczną June, w rozmowie z TVLine zapowiedziała, że czekają nas najprawdopodobniej najbardziej szalone wydarzenia ze wszystkich dotychczasowych sezonów.

– Powiedziałabym, że ten sezon jest jedną z bardziej szalonych przejażdżek, jakie mieliśmy.

Opowieść podręcznej sezon 5 co się stanie

"Opowieść podręcznej" (Fot. Hulu)

Aktorka dodała, że w "Opowieści podręcznej" sezony z dużą ilością akcji przeplatają się z powolniejszymi. A ten nadchodzący sprawia, że sama ledwo nadąża za wydarzeniami.

– Zdecydowanie mieliśmy sezony, [gdzie] dużo się działo. I sezony, w których działo się mniej. Prawie nie jestem w stanie nadążyć i to nie jest pusty frazes. Naprawdę mam to na myśli, prawie nie jestem w stanie nadążyć za tą ilością rzeczy, które się dzieją.

Elisabeth Moss udzieliła kilku odpowiedzi o "Opowieści podręcznej" podczas promocji swojego nowego serialu "Lśniące dziewczyny", który ma być ośmioodcinkowym metafizycznym thrillerem. Pierwsze trzy odcinki pojawią się na platformie Apple TV+ 29 kwietnia.

W 5. sezonie "Opowieści podręcznej" do serialu dołączy Christine Ko ("Dave"), która dostała powracającą rolę Lily, uchodźczyni z Gileadu będącej liderką ruchu oporu w Kanadzie. Nieoficjalnie wiadomo, że planowany jest także 6. sezon, a po nim prawdopodobnie spin-off, czyli zamówione w 2019 roku "Testamenty", w których ciotka Lydia jest narratorką. Informacje te podała Ann Dowd, jednak odpowiedzialne za produkcję serialu Hulu nie potwierdziło na razie tych doniesień.

Opowieść podręcznej jest dostępna na HBO Max

REKLAMA