Jakie są dalsze plany na "Opowieść podręcznej" i "Testamenty"? Ann Dowd zdradza trochę szczegółów

"Opowieść podręcznej" (Fot. Hulu)

Ann Dowd, czyli serialowa ciotka Lydia, czytała już pierwszy odcinek 5. sezonu "Opowieści podręcznej". Zdradza też, jaka jest przyszłość serialu i co ze spin-offem, "The Testaments".

"Opowieść podręcznej" ostatnio pojawiła się na naszych ekranach wiosną 2021 roku, kiedy to premierę miał 4. sezon. Jak się okazuje, zdjęcia do 5. sezonu mają wystartować pod koniec stycznia. Informację tę zdradziła Ann Dowd, serialowa ciotka Lydia, która w rozmowie z RadioTimes.com dodała, że w planach jest też 6. sezon.

Opowieść podręcznej – ile jeszcze będzie sezonów?

Na ET Canada pojawił się kolejny wywiad z aktorką. Ann Dowd zdradziła w nim, że czytała już scenariusz 1. odcinka 5. sezonu "Opowieści podręcznej". Jak zapewniła, jest on po prostu fantastyczny – ale nie wie, co będzie dalej.

– Właśnie czytałam 1. odcinek. Jest fantastyczny. I nie zorientowałam się, dokąd to zmierza. Nie wiedziałam, dokąd zmierzał ostatni sezon, bo nie dostajemy za wiele z wyprzedzeniem. Mówię tylko, że myślę, że ci, którzy oglądają "Opowieść podręcznej", będą zadowoleni z tego, co się dzieje, i jest to dość ekscytujące.

opowieść podręcznej ile jeszcze sezonów testamenty

"Opowieść podręcznej" (Fot. Hulu)

Aktorka powtórzyła, że na pewno w planach jest jeszcze także 6. sezon "Opowieści podręcznej" (którego jeszcze oficjalnie nie ogłoszono), a co potem? Według Dowd możliwe, że potem Hulu zabierze się już za produkcję spin-offu, zamówionych w 2019 roku "Testamentów", w których ciotka Lydia jest narratorką.

– Tak, mam nadzieję, że tak będzie. Mamy dwa sezony "Podręcznej", a potem myślę, że plan jest taki, żeby zabrać się za "Testamenty" – powiedziała aktorka.

Jak przyznała, w tym momencie sama jeszcze nie zna szczegółów. Nie ma też pewności, ile będzie sezonów "Opowieści podręcznej" – kiedyś showrunner Bruce Miller mówił, że może ich powstać nawet 10, a ostatnio sugerował, że 5. sezon może być ostatnim. Serial na razie jeszcze nie ma oficjalnego zamówienia na 6. sezon.

Opowieść podręcznej jest dostępna na HBO GO

REKLAMA