Koreański "Dom z papieru" ma datę premiery. Zobaczcie teaser serialu i przygotujcie się do wielkiego skoku

"Dom z papieru: Korea" (Fot. Netflix)

Tęsknicie za "Domem z papieru"? Jeśli tak, to już latem będziecie mogli zobaczyć koreańską wersją serialu – zobaczcie teaser i poznajcie datę premiery serialu.

"Dom z papieru: Korea" to koreański remake jednego z największych hitów Netfliksa – hiszpańskiego serialu "Dom z papieru". Zobaczymy osiem odcinków, które trafią na platformę 24 czerwca. Pokazano również nowy teaser.

Dom z papieru: Korea – zapowiedź i data premiery 

"Dokonamy największego napadu w historii. Ludzie obejrzą najwspanialszy program na żywo. I będą nam kibicować" – zapowiada koreański Profesor (Yoo Ji-tae, "When My Love Blooms"). W zapowiedzi widzimy przygotowania do skoku, jest też szybki rzut oka na zamaskowanych bohaterów. Nie zabrakło również czerwonych kombinezonów i masek – w koreańskiej wersji zamiast Dalego mamy tradycyjną koreańską maskę Hahoe.

Kogo jeszcze zobaczymy w koreańskim "Domu z papieru"? Park Hae-soo ze "Squid Game" wcieli się w Berlina, pojawią się także Jun Jong-seo ("Call) jako Tokio, Jang Yoo-ju ("Trzy siostry") jako Nairobi, Kim Ji-hun ("The Flower of Evil), jako Denwer, Lee Won-jong ("Asurado") jako Moskwa, Hyun Woo-lee ("Moorim School") jako Rio, Kim Ji-hun ("Voice 4") jako Helsinki i Lee Kyu-ho ("Champion") jako Oslo.

W rolach policjantów, którzy będą zajmować się sprawą napadu, wystąpią Kim Yunjin ("Lost") oraz Kim Sung-O ("Piraci: Ostatni królewski skarb").

"Dom z papieru: Korea" to nie jedyny koreański serial, który jeszcze w tym roku zobaczymy na Netfliksie. W styczniu zapowiedziano, że w 2022 platforma zainwestuje w ponad 20 produkcji z Korei.

Dom z papieru: Korea – premiera 24 czerwca na Netfliksie

Dom z papieru Korea data premiery

REKLAMA