Spin-off "Stranger Things" z Nancy w roli głównej? Natalia Dyer jest na tak – i nawet ma już pewien pomysł

"Stranger Things" (Fot. Netflix)

Prym w sieci wiodą teorie na temat 4. sezonu "Stranger Things", ale nie brakuje również spekulacji o potencjalnych spin-offach. Czy zobaczymy serial o Nancy?

"Stranger Things" powróci pod koniec miesiąca z pierwszą częścią 4. sezonu. Zapowiedziano, że historia zakończy się po pięciu sezonach, tymczasem fani już zastanawiają się, co dalej z bohaterami i czy któryś otrzyma własny spin-off.

Stranger Things – będzie spin-off o Nancy?

Natalia Dyer gra w serialu Nancy Wheeler, której nie można odmówić zacięcia i detektywistycznej żyłki, przez co bywa żartobliwie porównywana do Nancy Drew – detektywki z cyklu powieści kryminalnych dla młodzieży. W rozmowie z magazynem "Cosmopolitan" aktorka odpowiedziała na pytanie, czy chciałaby zagrać w potencjalnym spin-offie o Nancy.

– Nie przekreślałbym tego, gdyby bracia [Duffer, twórcy "Stranger Things"] byli w to zaangażowani. Zawsze myślałam o tym, że Nancy będzie typem detektywa, fajnego szpiega, polującego na tajemnicze potwory...

Stranger Things spin off Nancy

Twórcy serialu wielokrotnie wspominali, że mają pomysły na spin-offy, ale na razie nikomu nie zdradzili swoich planów – Ross Duffer podkreślił także, że jeżeli coś powstanie, istotne jest, by było to coś nowego i świeżego.

A co czeka Nancy w 4. sezonie "Stranger Things"? Jak wynika z zapowiedzi, ogromną rolę odegra koszmarny dom Creela – a szczególnie znajdujący się tam tajemniczy zegar. Nie brakuje teorii mówiących, że za jego pomocą Nancy i Robin przeniosą się w lata 50., by sprawdzić przeszłość zamieszkującego niegdyś ten dom mordercy.

Pewne jest, że czeka nas prawdziwy rozmach – każdy odcinek ma być dwa razy droższy od "Gry o tron", a Druga Strona odegra bardzo istotną rolę.

4. sezon Stranger Things od 27 maja na Netfliksie

REKLAMA