Którego bohatera fani chcieliby zobaczyć w spin-offie "Ozark", a kogo na pewno nie chcą więcej oglądać?

"Ozark" (Fot. Netflix)

Jeżeli powstałby spin-off serialu "Ozark", to kogo mógłby dotyczyć? Fani wiedzą, kogo... oglądać by nie chcieli. Jak showrunner Chris Mundy podchodzi do pomysłu na ewentualną kontynuację serialu?

Czy jest szansa na powstanie spin-offu serialu "Ozark"? Po finale nie ma szans na spin-off o Ruth (Julia Garner), ale ciekawym pomysłem może się wydawać pociągnięcie opowieści o Jonahu (Skylar Gaertner). Tylko czy fani i showrunner Chris Mundy są w ogóle zainteresowani dalszymi losami rodziny Byrde'ów?

Ozark – czy powstanie spin-off o Jonahu?

Jonah wychował się wśród szemranych interesów, a jego zachowanie w finale "Ozark" wiele powiedziało, jakim stał się człowiekiem. Pomimo że ma dopiero 14 lat. Czy zobaczenie, co stanie się z nim dalej, byłoby dla fanów interesujące?

Takie pytanie pojawiło się w serwisie Reddit i fani nie byli zachwyceni tym pomysłem. Jeden z nich, Citizin4, napisał wprost: "Najnudniejszy serial w historii. Zdecydowanie nie". Kolejna osoba zgodziła się z ta opinią, podając powody.

– Zdecydowanie nie chciałbym oglądać Jonaha ani żadnego z Byrde'ów. Oni stali się zje****mi ludźmi i nie chcę oglądać, jak dalej roz********ją życie innych ludzi. Zdecydowanie obejrzałbym spin-off, gdzie Ruth zaczyna całkowicie nowe życie, ale to nie może się wydarzyć, z wiadomych przyczyn – napisał chidoctor92

Ruth Rachel spin-off Ozark

"Ozark" (Fot. Netflix)

Fani mają jednak swoje typy, co chcieliby zobaczyć na ekranie. "Chętnie zobaczyłbym serial o życiu Three (Carson Holmes) po 'Ozark'". Wśród propozycji pojawił się jeszcze jeden typ: "Dałbym szansę [serialowi] o Rachel (Jordana Spiro)".

Co o spin-offie Ozark myśli Chris Mundy?

Showrunner Chris Mundy nie ukrywa w wywiadach, że sam chętnie stworzyłby spin-off i jak zauważa, na pewno znaleźliby się ludzie nim zainteresowani. Jak powiedział TVLine:

– To jest zdecydowanie coś, o czym ludzie dużo rozmawiają. Nic nie jest pewne. Jesteśmy szczęściarzami, że ludzie polubili nasz serial, więc oczywiście będzie pewne zainteresowanie w tym temacie.

Ozark spin-off czy będzie

"Ozark" (Fot. Netflix)

Jednak równocześnie Chris Mundy podkreślił, że dla niego jest ważne, by "Ozark" był historią zamkniętą.

– Zakończenie tego serialu było dla mnie bardzo ważne. To jest praca, jaką wykonaliśmy, zrobiliśmy to najlepiej, jak umieliśmy, mamy nadzieję, że ludziom się podoba. A wtedy spin-off byłby swoją własną, odrębną rzeczą, nawet jeżeli działby się w naszym świecie.

Fani mogą być pewni, że jeżeli spin-off powstanie, będzie on przemyślany. Widać to w wywiadach, w których showrunner Chris Mundy opowiada o pracach nad finałem, gdzie wielokrotnie podkreśla, że najważniejsze było trzymanie się wiarygodności historii, nawet jeżeli prowadziła ona do niełatwych do zaakceptowania wydarzeń.

Ozark jest dostępny na platformie Netflix

REKLAMA