Aktorskie "Atomówki" wciąż są w grze! Co teraz dzieje się z kontrowersyjnym serialem telewizji The CW?

"Powerpuff" (Fot. CW)

O aktorskiej wersji "Atomówek" ostatnio mówi się niewiele – z tego powodu niektórzy zaczęli się zastanawiać, czy serial w ogóle powstanie. Jak się okazuje, produkcja wciąż ma szansę.

"Atomówki", czyli popularna kreskówka Cartoon Network, ma powrócić w aktorskiej wersji w CW jako "Powerpuff" – ale od początku twórcy mierzą się z pechem. Był wyciek zdjęć z planu, nieprzychylne komentarze fanów oryginału, a także ujawnienie fragmentu scenariusza pilota, w którym znalazły się takie atrakcje, jak seks, nagie zdjęcia i szantaż. W końcu doszło do wstrzymania produkcji – a co z serialem dzieje się teraz?

Atomówki – aktorski serial jednak powstanie?

W zeszłym roku pojawiła się informacja, że pilot zostanie nakręcony od początku. Mark Pedowitz, szef stacji CW powiedział, że był zbyt kampowy i dlatego miał zostać zrobiony jeszcze raz, zaś Dove Cameron (serialowa Bajka) podkreśliła, że to specyficzny serial i należy poświęcić mu trochę czasu, żeby zrobić to dobrze.

W sierpniu podano, że Chloe Bennet, która miała zagrać rolę Bójki, odeszła z obsady, a powodem miał być konflikt w harmonogramach. Casting na nową Bójkę miał odbyć się jesienią, jednak do tej pory nie poinformowano, kto ją zagra. Niektórzy zaczęli się zastanawiać, czy brak informacji oznacza, że projekt upadł, jednak według Matta Mitovicha z serwisu TVLine projekt wciąż jest w grze.

– Zapewniono mnie, że aktorska adaptacja "Atomówek" stacji The CW, po tym jak zeszłej wiosny została uznana za "zbyt kampową" (i w której zdecydowanie nie występuje już Chloe Bennet), jest nadal na jakimś etapie przebudowy.

Atomówki serial czy powstanie

"Atomówki" (Fot. Cartoon Network)

Do obsady serialu należą także Yana Perrault jako Brawurka oraz Donald Faison ("Legends of Tomorrow"), który został obsadzony w roli ojca bohaterek, Profesora Atomusa. W serialowej wersji ma nie być on kochającym ojcem, ale żądnym sławy, manipulującym alkoholikiem. Mamy zobaczyć również Nicholasa Podany'ego ("Archiwum 81") jako Josepha "Jojo" Mondela Juniora – syna złoczyńcy Mojo Jo, którego zabiła Bajka.

"Powerpuff" ma być doroślejszą wersją popularnej kreskówki. Serial przedstawi losy dziecięcych superbohaterek – Bajki, Bójki i Brawurki – które po wkroczeniu w dorosłość zmagają się z licznymi traumami i żałują zmarnowanego dzieciństwa.

REKLAMA