Czy Jedenastka odzyska moce w 4. sezonie "Stranger Things"? Jest nowy klip i obietnica, że będą odpowiedzi

"Stranger Things" (Fot. Netflix)

Przeszłość Jedenastki to wciąż jedna wielka niewiadoma – do czasu. Millie Bobby  Brown obiecała, że 4. sezon udzieli odpowiedzi na ważne pytania dotyczące bohaterki.

Już wielokrotnie nam sugerowano, że 4. sezon "Stranger Things" powróci do korzeni – fanów zaniepokoił plakat z Jedenastką ze zgolonymi włosami, a zwiastun pokazywał sceny z miejsca, które wyglądało na laboratorium Hawkins. Tymczasem Millie Bobby Brown obiecała, że poznamy odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące Jedenastki.

Stranger Things sezon 4 – poznamy prawdę o Jedenastce?

Millie Bobby Brown gościła w programie "The Tonight Show Starring Jimmy Fallon" i nie mogło zabraknąć pytań o 4. sezon "Stranger Things". Aktorka obiecała, że nowe odcinki naprawdę zgłębią przeszłość Jedenastki.

– Główną częścią i hasłem tej serii jest to, że jest to początek końca. Musimy zagłębić się w początki Jedenastki i dowiedzieć się, jak dzięki ludziom wokół niej stała się tym, kim jest, a także jak zyskała autonomię i stała się samodzielną kobietą. Ten wątek w tym sezonie naprawdę się w to zagłębia.

W finale 3. sezonu bohaterka straciła moce – w najnowszym klipie (minuta 6:40 w powyższym wideo) widzimy, jak bohaterka próbuje użyć ich przeciwko swoim prześladowcom, ale wciąż ich nie odzyskała. Czy zachowanie "kolegów i koleżanek" ze szkoły sprawi, że Jedenastka przejdzie na ciemną stronę mocy? Niektórzy fani są pewni, że bohaterka będzie miała w serialu swój moment w stylu "Carrie".

4. sezonie "Stranger Things" składa się z dwóch części – pierwsza będzie mieć premierę 27 maja, a druga 1 lipca). Co czeka nas w nowych odcinkach? Grozę będzie siać nowy potwór,  a w sieci króluje teoria, że Vecna to tak naprawdę Billy.

4. sezon Stranger Things od 27 maja na Netfliksie

REKLAMA