Morze sztucznej krwi i straumatyzowana ekipa. Obsada "The Boys" mówi, że 3. sezon będzie jeszcze mocniejszy

"The Boys" (Fot. Amazon)

Zapowiedzi twórców i obsady sugerują, że przy 3. sezonie "The Boys" dwa poprzednie są jak bajka dla dzieci. Aktorzy powiedzieli, że to, co działo się na planie, dosłownie ich straumatyzowało.

Jeśli stęskniliście się za szaleństwem, czarnym humorem i wybuchającymi głowami, to "The Boys" powracają już 3 czerwca. Najnowszy zwiastun obiecuje krwawą jazdę bez trzymanki. Aktorzy również obiecują, że mocniejszych atrakcji nie zabraknie.

The Boys sezon 3 – Herogasm i morze sztucznej krwi

Obsada serialu rozmawiała na temat nowych odcinków z Vanity Fair. Chace Crawford, czyli serialowy Deep przyznał, że boi się reakcji fanów na niektóre sceny.

– Boję się, co z nimi będzie, kiedy zobaczą niektóre z tych rzeczy. Nie widziałem jeszcze wielu z tych, które mnie ekscytują i chcę zobaczyć, jak to wyjdzie. To znaczy... zrobiliśmy "Herogasm".

Z kolegą z planu zgodził się Jensen Ackles , który dołączył do obsady 3. sezonu jako Soldier Boy – powiedział, że cała ekipa, włącznie z reżyserem, była zszokowana. Przypomnijmy – w odcinku "Herogasm" superbohaterowie urządzają sobie orgie, a cały świat myśli, że walczą w tym czasie z kosmitami.

– Myślę, że sam "Herogasm" jest czymś, na co wielu ludzi z niecierpliwością oczekuje. Wiem, że byłem bardzo ciekawy, jak to wszystko będzie działać. Nawet reżyser mówił, że sam już nie wie, co kręci. Nasza ekipa wyglądała na straumatyzowaną. Nie da się tego "odzobaczyć". To jak pasta do zębów, nie da się jej wcisnąć z powrotem do tubki.

"The Boys" od początku było krwawym serialem, ale w 3. sezonie ilość brutalnych scen może znacznie wykroczyć poza wszelką skalę. Karl Urban, czyli serialowy Butcher zdradził, że sztuczna krew skończyła się już przy kręceniu trzeciego odcinka.

– W każdym odcinku jest coś szokującego i obiecuję wam, że w tym sezonie są w tym serialu rzeczy, których nigdy nie zdołacie "odzobaczyć" (...) Nie, ale poważnie, ten sezon to dużo frajdy. Myślę, że to najbardziej dynamiczny sezon z dotychczasowych. To nie tylko dostarczy więcej magii "The Boys", ale robimy takie rzeczy, jak element muzyczny, jest element animowany, masz [tego] całą masę. Wszystko było na większą skalę. Wiesz, w trzecim odcinku skończyła się sztuczna krew w dziale charakteryzacji – odcinek trzeci z ośmiu, a nam skończyła się krew – powiedział w "The Chris Moyles Show".

A co czeka nas w 3. sezonie? Butcher uzyska supermoce, a oprócz Soldier Boya poznamy również dwójkę innych supków – Crimson Countess (Laurie Holden, "The Americans", "The Walking Dead") oraz supka o pseudonimie Blue Hawk (Nick Wechsler, "Zemsta"). Tutaj znajdziecie wszystko, co wiemy o 3. sezonie "The Boys".

Premiera 3. sezonu The Boys 3 czerwca na Amazon Prime Video

REKLAMA