Czy Sophie Beckett może się pojawić już w 3. sezonie "Bridgertonów"? Książki Julii Quinn dają taką możliwość

"Bridgertonowie" (Fot. Netflix)

To, że 3. sezon "Bridgertonów" pomija na razie Benedicta, nie oznacza, że jego wątek zostanie zapomniany. Wręcz przeciwnie, jego wybranka może się już za chwilę pojawić w serialu.

3. sezon serialu "Bridgertonowie" zamienia kolejność ekranizowanych książek, przechodząc prosto do czwartej części, poświęconej Colinowi (Luke Newton) i Penelope (Nicola Coughlan). Ale nie oznacza to, że sam Benedict (Luke Thompson) musi zostać odrzucony na bok, wręcz przeciwnie. Serial może wykorzystać ten sezon, by przygotować grunt pod kolejny romans (via CheatSheet).

Bridgertonowie sezon 3 – poznamy Sophie Beckett?

W 3. tomie, czyli powieści "Propozycja dżentelmena" Julii Quinn, poznajemy Sophie Beckett. Książka jest retellingiem "Kopciuszka". Bohaterka, podobnie jak Kopciuszek, jest pod opieką macochy, która traktuje ją jak służącą. Benedict poznaje Sophie Beckett na balu przebierańców, organizowanym przez jego rodzinę.

Dziewczyna natychmiast zakochuje się w Benedikcie, a pojawia się w posiadłości, by pracować u Bridgertonów jako pokojówka. Benetict szybko rani jej uczucia, proponując jej pozostanie jego kochanką, nie żoną.

Bridgertonowie sezon 3 Benedict Sophie Beckett

"Bridgertonowie" (Fot. Netflix)

Sam bal mógłby pojawić się już w 3. sezonie serialu, dając ładne prowadzenie dla 4. sezonu i historii miłosnej Benedicta, a równocześnie nie odciągając naszej uwagi od głównej pary, Penelope i Colina. Jak zauważa Hello! Magazine, pierwsza zapowiedź pojawienia się Sophie już mogła pojawić się w serialu, w momencie gdy Anthony wspomina, że Bridgertonowie muszą znaleźć i zatrudnić nowe pokojówki.

Zdjęcia do 3. sezonu "Bridgertonów" startują latem, a tymczasem nowa showrunnerka Jess Brownell wyjawiła, jakiego wątku Penelope na pewno nie znajdziemy w 3. sezonie. Z kolei fani zastanawiają się, czy Penelope i Colina na pewno czeka szczęśliwe zakończenie.

Bridgertonowie – serial dostępny na Netfliksie

REKLAMA